Softone Globe

Kulista świetlówka energooszczędna

  Softone Globe

  Kulista świetlówka energooszczędna

  Łagodne, delikatne światło dekoracyjne

  Produkt łączy w sobie formę kuli z ciepłym, łagodnym światłem, które pozwoli Ci się zrelaksować i nabrać sił. Możesz przy tym nacieszyć się myślą o oszczędnościach, jakie przez kolejnych 10 lat zapewni Ci ta energooszczędna świetlówka firmy Philips. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Softone Globe Kulista świetlówka energooszczędna

20 W, Ciepły biały, Trzonek E27 871150083015945 Znajdź podobne produkty

Łagodne, delikatne światło dekoracyjne

Świetlówka w kształcie kuli dopełniająca oprawę

 • Do 80% oszczędności energii i pieniędzy

  Ta świetlówka pozwala zaoszczędzić do 80% energii i pieniędzy w porównaniu ze zwykłymi żarówkami. Koszt jej zakupu szybko się zwróci, a opłaty za energię będą niższe. Już teraz obniż swoje rachunki za prąd i zacznij oszczędzać.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu