1
Wybierz źródło światła

Economy

Świetlówka energooszczędna

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718291144458/8718291144458_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Economy

  Świetlówka energooszczędna

  Wydaj niedużo, oszczędzaj krocie

  Ta żarówka Philips Economy oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny, jeśli poszukujesz energooszczędnej świetlówki klasy podstawowej o tradycyjnym kształcie. Ta kompaktowa świetlówka o okresie użytkowania wynoszącym nawet 6 lat gwarantuje oszczędność do 80% energii i mniejsze wydatki. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Economy Świetlówka energooszczędna

11 W (50 W), E27, Ciepłe, białe światło, Bez możliwości przyciemniania 8718291144458 Znajdź podobne produkty

Wydaj niedużo, oszczędzaj krocie

Jakość firmy Philips za rozsądną cenę

 • Wyglądem przypomina zwykłą żarówkę

  Wyglądem przypomina zwykłą żarówkę

  Ta żarówka jest połączeniem energooszczędnej technologii i eleganckiego, tradycyjnego wyglądu. Doskonale nadaje się do ogólnego oświetlenia domu i stanowi piękne dopełnienie opraw.

 • Do 80% zaoszczędzonej energii

  Do 80% zaoszczędzonej energii

  Ta żarówka zużywa nawet o 80% mniej energii niż tradycyjne źródła światła, dzięki czemu pozwala zmniejszyć rachunki za prąd oraz przyczynić się do ochrony środowiska.

 • Wysoka trwałość — nawet 6 lat

  Wysoka trwałość — nawet 6 lat

  Żarówki energooszczędne firmy Philips są projektowane z myślą o trwałości. Dzięki ich żywotności wynoszącej nawet 6 lat można uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą żarówek, a jednocześnie rok w rok oszczędzać energię.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu