1
Wybierz źródło światła

Outdoor

Świetlówka energooszczędna

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718291177203/8718291177203_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Outdoor

  Świetlówka energooszczędna

  Trwałe oświetlenie zewnętrzne

  Ta energooszczędna świetlówka Philips do oświetlenia zewnętrznego emituje ciepłe, łagodne światło stworzone z myślą o pięknym oświetleniu ogrodu i innych miejsc na zewnątrz domu. Dzięki trwałości użytkowej wynoszącej 10 lat zapewnia niższe wydatki przez długi czas. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Outdoor Świetlówka energooszczędna

16 W (70 W), E27, Ciepłe, białe światło, Bez możliwości przyciemniania 8718291177203 Znajdź podobne produkty

Trwałe oświetlenie zewnętrzne

Działa w niskich temperaturach, nawet do -20°C

 • Dekoracyjna żarówka do zastosowań na zewnątrz

  Dekoracyjna żarówka do zastosowań na zewnątrz

  Oświetlenie zewnętrzne może poprawić wygląd ogrodu czy przestrzeni wokół domu dzięki zaakcentowaniu mających przykuwać uwagę przedmiotów, oświetleniu ścieżek w celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa oraz stworzeniu idealnej atmosfery podczas niezapomnianych wieczorów z rodziną i przyjaciółmi. Ta żarówka do oświetlenia zewnętrznego zastosowana w zamkniętych oprawach działa nawet w ekstremalnych warunkach.

 • Nawet 80% oszczędność energii

  Nawet 80% oszczędność energii

  Ta żarówka zużywa nawet o 80% mniej energii niż tradycyjne źródła światła, dzięki czemu pozwala zmniejszyć rachunki za prąd oraz przyczynić się do ochrony środowiska.

 • Wysoka trwałość — nawet 10 lat

  Wysoka trwałość — nawet 10 lat

  Żarówki energooszczędne firmy Philips są projektowane z myślą o trwałości. Dzięki ich żywotności wynoszącej nawet 10 lat można uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą żarówek, a jednocześnie rok w rok oszczędzać energię.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu