1
Osobiste, bezprzewodowe oświetlenie hue

Bezprzewodowy osobisty system oświetleniowy

  Bezprzewodowy osobisty system oświetleniowy

  Nastrojowa atmosfera na każdą okazję

  Zmień swój sposób postrzegania światła. Eksperymentuj z odcieniami, kontrastem, białym światłem i spektrum kolorów, aby stworzyć idealny nastrój za pomocą oświetlenia. A wszystko to za pośrednictwem smartfona lub tabletu. Żarówki hue pasują do zwykłych oprawek E27. Poznaj możliwości oświetlenia hue. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Hue Bezprzewodowy osobisty system oświetleniowy

Hue — kolorowe i białe światło, Zestaw startowy, 3 × E27, 9 W, LED, źr. światła i mostek, Sterowane urządzeniem przenośnym 8718291241737 Znajdź podobne produkty

Nastrojowa atmosfera na każdą okazję

Natychmiastowa zmiana ustawień światła za pomocą aplikacji

 • Możliwość podłączenia maksymalnie 50 źródeł światła, którymi można sterować za pośrednictwem urządzenia przenośnego

  Możliwość podłączenia maksymalnie 50 źródeł światła, którymi można sterować za pośrednictwem urządzenia przenośnego

  Mostek Hue pełni rolę „mostu” łączącego źródła światła z aplikacją w smartfonie. To także najważniejszy punkt całego systemu oświetlenia — to tutaj dzieją się wszystkie ważne rzeczy. Mostek pozwala połączyć jednocześnie nawet 50 źródeł światła — po ich zamontowaniu wystarczy pobrać w smartfonie lub tablecie darmową aplikację. Po pierwszym jej uruchomieniu zostanie przeprowadzone wyszukiwanie mostka i łączenie go ze źródłami światła. Gdy proces dobiegnie końca, można zacząć korzystać z aplikacji do sterowania bezprzewodowymi źródłami światła.

 • Opracowane przez ekspertów ustawienia oświetlenia sprzyjające koncentracji

  Opracowane przez ekspertów ustawienia oświetlenia sprzyjające koncentracji

  Wybierz ustawienie „Koncentracja”, aby wszystkie wybrane źródła światła LED zmieniły odcień i jasność na takie, które pozwolą Ci zachować koncentrację i czujność. Testowaliśmy to ustawienie w szkole — okazało się, że jego zastosowanie przyniosło znaczną poprawę w poziomie koncentracji dzieci.

 • Wstępnie ustawiona temperatura światła stymuluje ciało i umysł

  Wstępnie ustawiona temperatura światła stymuluje ciało i umysł

  Wybierz ustawienie „Energia”, aby wszystkie wybrane źródła światła zalały pomieszczenie jasnym, intensywnym światłem, które zapewni Ci odczuwalny zastrzyk energii. Ustawienie doskonale sprawdzi się w sytuacjach, gdy czujesz, że brak Ci sił.

 • Wyłącznik czasowy pozwala ustawiać alarmy i zmieniać światło w miarę upływu czasu

  Wyłącznik czasowy pozwala ustawiać alarmy i zmieniać światło w miarę upływu czasu

  Funkcja wyłącznika czasowego pozwala stopniowo zmieniać światło w miarę upływu czasu. Dzięki niej można obudzić się rano w przyjemnym, dostosowanym do tego celu świetle systemu Hue zamiast przy dźwiękach budzika. Wyłącznik czasowy pozwala także stopniowo przyciemniać, a w końcu wyłączyć światło, co pomaga zasnąć w naturalny sposób. Można także ustawić światło tak, aby włączało się o określonej porze, np. przed Twoim przyjazdem do domu, dzięki czemu w domu nie przywitają Cię ciemności.

 • Ustaw w oświetleniu białą barwę światła idealną do czytania

  Ustaw w oświetleniu białą barwę światła idealną do czytania

  Wybierz ustawienie „Czytanie”, a wszystkie wybrane źródła światła zmienią barwę i intensywność na idealne do czytania. Za dotknięciem jednego przycisku czytanie stanie się jeszcze większą przyjemnością.

 • Ustaw miękkie, odprężające światło sprzyjające relaksowi

  Ustaw miękkie, odprężające światło sprzyjające relaksowi

  Wybierz ustawienie „Relaks”, a wszystkie wybrane źródła światła zaczną emitować światło tworzące miękką, kojącą poświatę. Idealne antidotum na koniec szalonego dnia, a zarazem idealny pretekst do wyciągnięcia się na fotelu.

 • Ustaw oświetlenie, aby włączało się i wyłączało, gdy znajdujesz się poza domem

  Ustaw oświetlenie, aby włączało się i wyłączało, gdy znajdujesz się poza domem

  Dostęp za pośrednictwem przeglądarki daje zupełnie nowe możliwości — nie musisz być w domu, aby włączać i wyłączać domowe oświetlenie. Dzięki temu system Hue pełni nie tylko rolę oświetlenia, ale też strażnika. Zdarza się, że zostajesz dłużej w biurze, ale nie chcesz, aby dom wyglądał na pusty. Wystarczy, że włączysz światło, korzystając z ekranu głównego. Możesz też spokojnie wyjechać na wakacje — jeśli tylko będziesz mieć dostęp do Internetu, Twój dom będzie sprawiał wrażenie, jakby wciąż ktoś w nim był.

 • Zamień swoje zdjęcia w paletę kolorów dla oświetlenia

  Zamień swoje zdjęcia w paletę kolorów dla oświetlenia

  Wybierz zdjęcie z urządzenia przenośnego lub wykonaj nowe zdjęcie i użyj go. Na ekranie widoczne będą wskaźniki, które odpowiadają bezprzewodowym źródłom światła. Przeciągnij wskaźnik na kolor na zdjęciu, aby natychmiast ustawić kolor źródła światła Hue. Możesz także zapisać swoje ulubione motywy w dowolnym urządzeniu przenośnym z obsługą systemu Hue. W ten sposób będziesz mieć możliwość dostępu do nich za jednym naciśnięciem ekranu. Możesz także udostępniać swoje motywy społeczności Hue oraz zapisywać motywy innych użytkowników Hue.

 • Utwórz konto i miej dostęp do oświetlenia z dowolnego miejsca

  To, że nie ma Cię w domu, nie znaczy jeszcze, że nie możesz korzystać z dostosowanego do swoich preferencji oświetlenia. Konto Hue zapewnia dostęp do bezprzewodowych źródeł światła z dowolnego miejsca na świecie — za pośrednictwem przeglądarki lub aplikacji. Utworzenie konta jest proste — odwiedź stronę www.meethue.com, aby się o tym przekonać. Jedyne, czego potrzebujesz, to nazwa użytkownika i hasło. Jedyny warunek, aby wszystko działało świetnie, to dostępność domowej sieci Wi-Fi podczas pierwszego logowania do pulpitu Hue. Dzięki temu będziesz mieć możliwość powiązania mostka z kontem.

 • 16 milionów kolorów źródeł światła sterowanych przez Internet

  Technologia, jaka kryje się wewnątrz każdego bezprzewodowego źródła światła LED Hue, jest dość wyjątkowa, ponieważ pozwala wyświetlać różne odcienie białego światła — od ciepłej, żółtawej bieli aż po wyrazistą, zimną biel wpadająca w błękit. Nasze źródła światła umożliwiają odwzorowanie dowolnego koloru ze spektrum i stanowią idealne uzupełnienie domowych wnętrz. To naprawdę bardzo proste: znajdź atrakcyjną oprawę, wkręć do niej źródła światła i naciśnij włącznik światła. To wszystko!

 • Technologia ZigBee umożliwia bezprzewodowe aktualizowanie systemu oświetlenia

  Nieustannie ulepszamy i unowocześniamy system Hue, aby jeszcze bardziej zwiększyć jego przydatność. Chcemy mieć pewność, że będziesz mieć możliwość czerpania korzyści ze wszelkich przyszłych ulepszeń i unowocześnień. Oświetlenie Hue wykorzystuje łączność z siecią ZigBee, która umożliwia bezpieczne i niezawodne sterowanie systemem. Dzięki temu rozwiązaniu aktualizacje wszelkiego oprogramowania (także sprzętowego) można pobierać bezprzewodowo, bezpośrednio do źródeł światła.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu