Softone

Świetlówka energooszczędna o kulistym kształcie

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718291658139/8718291658139_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Softone

  Świetlówka energooszczędna o kulistym kształcie

  Łagodniejsze oświetlenie

  Ta świetlówka energooszczędna Philips Softone emituje ciepłe, łagodne światło, które nie męczy wzroku i stwarza przytulną atmosferę. Dzięki trwałości użytkowej wynoszącej 10 lat pozwala oszczędzać pieniądze, a przy tym stanowi piękne dopełnienie opraw oświetleniowych. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Softone Świetlówka energooszczędna o kulistym kształcie

7 W (30 W), E27, Ciepłe, białe światło, Bez możliwości przyciemniania 8718291658139 Znajdź podobne produkty

Łagodniejsze oświetlenie

Tworzenie ciepłego i miłego nastroju

 • Wyglądem przypomina zwykłą żarówkę o kulistym kształcie

  Wyglądem przypomina zwykłą żarówkę o kulistym kształcie

  Ta żarówka jest połączeniem energooszczędnej technologii i eleganckiego, tradycyjnego wyglądu. Doskonale nadaje się do ogólnego oświetlenia domu i stanowi piękne dopełnienie opraw.

 • Łagodne światło, które nie męczy wzroku

  Łagodne światło, które nie męczy wzroku

  Energooszczędne żarówki z serii Philips Softone zostały zaprojektowane z myślą… o zapewnieniu łagodnego i rozproszonego światła, idealnego do oświetlania domów. Do wyboru są różne temperatury barwowe, które pozwalają stworzyć dowolny nastrój.

 • Nawet 80% oszczędność energii

  Nawet 80% oszczędność energii

  Ta żarówka zużywa nawet o 80% mniej energii niż tradycyjne źródła światła, dzięki czemu pozwala zmniejszyć rachunki za prąd oraz przyczynić się do ochrony środowiska.

 • Wysoka trwałość — nawet 10 lat

  Wysoka trwałość — nawet 10 lat

  Żarówki energooszczędne firmy Philips są projektowane z myślą o trwałości. Dzięki ich żywotności wynoszącej nawet 10 lat można uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą żarówek, a jednocześnie rok w rok oszczędzać energię.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu