1
Wybierz źródło światła

Economy

Rurkowa świetlówka energooszczędna

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718291658474/8718291658474_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Economy

  Rurkowa świetlówka energooszczędna

  Wydaj niedużo, oszczędzaj krocie

  Jeśli poszukujesz niewielkiej energooszczędnej świetlówki klasy podstawowej, zwróć uwagę na tę żarówkę Philips Economy, która oferuje dobrą jakość za niewygórowaną cenę. Ta kompaktowa świetlówka o okresie użytkowania wynoszącym nawet 6 lat gwarantuje oszczędność do 80% energii i mniejsze wydatki. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Economy Rurkowa świetlówka energooszczędna

8 W (42 W), Trzonek E27, Ciepłe, białe światło 8718291658474 Znajdź podobne produkty

Wydaj niedużo, oszczędzaj krocie

Jakość firmy Philips za rozsądną cenę

 • Do 80% zaoszczędzonej energii

  Do 80% zaoszczędzonej energii

  Ta żarówka zużywa nawet o 80% mniej energii niż tradycyjne źródła światła, dzięki czemu pozwala zmniejszyć rachunki za prąd oraz przyczynić się do ochrony środowiska.

 • Wysoka trwałość — nawet 6 lat

  Wysoka trwałość — nawet 6 lat

  Żarówki energooszczędne firmy Philips są projektowane z myślą o trwałości. Dzięki ich żywotności wynoszącej nawet 6 lat można uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą żarówek, a jednocześnie rok w rok oszczędzać energię.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu