White and color ambiance Lightstrip Plus

  White and color ambiance Lightstrip Plus

  Nieograniczone możliwości

  Najbardziej elastyczne źródło światła, jakie można sobie wyobrazić. Wydłuż taśmę Philips Hue Lightstrip Plus za pomocą tego elementu przedłużającego o długości 1 metra. Taśmę można dowolnie kształtować i mocować na stabilnej powierzchni. Ciesz się silnym strumieniem świetlnym! Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Hue White and color ambiance Lightstrip Plus

Lightstrip Plus, Element przedłużający o długości 1 m 8718696219355 Znajdź podobne produkty

Nieograniczone możliwości

Niezwykłe przeżycia

 • Wydłuż taśmę Lightstrip Plus o 1 metr

  Wydłuż taśmę Lightstrip Plus o 1 metr

  Wydłuż taśmę Philips Hue Lightstrip Plus za pomocą tego elementu przedłużającego o długości 1 metra, aby oświetlić większe powierzchnie i zwiększyć liczbę zastosowań.

 • Możliwość wydłużenia do 10 m

  Możliwość wydłużenia do 10 m

  Aby oświetlić większe powierzchnie i zwiększyć liczbę zastosowań, wydłuż taśmę Philips Hue Lightstrip Plus nawet do 10 metrów, dodając elementy przedłużające o długości 1 metra. Od jasnego oświetlenia wnęki po subtelne oświetlenie nawigacyjne w korytarzu lub na schodach — wszystko jest możliwe. Taśma Philips Hue gwarantuje uzyskanie dokładnie takich samych kolorów od pierwszego do ostatniego elementu.

 • Pełna swoboda w zakresie kształtowania, wyginania i wydłużania

  Pełna swoboda w zakresie kształtowania, wyginania i wydłużania

  Taśma Philips Hue Lightstrip Plus to najbardziej elastyczne źródło światła, jakie można sobie wyobrazić. Można nadać jej prawie dowolny kształt i użyć specjalnej taśmy samoprzylepnej z tyłu, aby przymocować do dowolnej twardej powierzchni. W razie potrzeby taśmę Philips Hue Lightstrip Plus można przyciąć na odpowiednią długość w oznaczonych miejscach. Zintegruj taśmę Philips Hue Lightstrip Plus z meblami i fasetami wzdłuż ścian, zamontuj jako oświetlenie podszafkowe w kuchni lub podkreśl elementy architektoniczne dzięki łagodnemu światłu pośredniemu. Taśma Philips Hue Lightstrip Plus to najbardziej uniwersalne i solidne źródło światła, które ożywi każde pomieszczenie.

 • Wymaga taśmy Philips Lightstrip Plus i mostka Philips Hue

  Wymaga taśmy Philips Lightstrip Plus i mostka Philips Hue

  Produkt może być stosowany wyłącznie w celu przedłużenia taśmy Philips Hue Lightstrip Plus i musi być podłączony do mostka Philips Hue.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też