LED

Kulka (możliwość przyciemniania)

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696453568/8718696453568_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  LED

  Kulka (możliwość przyciemniania)

  Odpowiednie oświetlenie tworzy magię chwili

  Źródła światła LED w kształcie kulki firmy Philips z efektem przyciemnionego, ciepłego blasku stanowią nową jakość wśród tego typu przyciemnianych źródeł światła. Zapewniają one ciepły blask z możliwością przyciemniania do ciepłych tonów tradycyjnych źródeł światła. To pozwala odejść od funkcjonalnego oświetlenia i stworzyć miły, przytulny nastrój. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

LED Kulka (możliwość przyciemniania)

6 W (40 W), E14, Ciepły blask, Możliwość przyciemniania 8718696453568 Znajdź podobne produkty

Odpowiednie oświetlenie tworzy magię chwili

W miarę przyciemniania światło staje się coraz cieplejsze

 • Poszerz swoją wiedzę o oświetleniu

  Poszerz swoją wiedzę o oświetleniu

  Światło może mieć różne temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Źródła światła o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, łagodniejsze światło, a źródła światła o wysokiej wartości kelwinów dają światło chłodne, bardziej pobudzające. Wskaźnik oddawania barw (CRI) opisuje wpływ źródła światła na wygląd kolorów. Wskaźnik CRI naturalnego światła słonecznego wynosi 100. Wskaźnik CRI źródeł światła LED firmy Philips jest zawsze wyższy niż 80, dzięki czemu wiernie i naturalnie oddają one kolory.

 • Specjalna optyczna konstrukcja zapewnia skrzące się światło

  Specjalna optyczna konstrukcja zapewnia skrzące się światło

  To wykonane z wykorzystaniem innowacyjnej technologii LED, przezroczyste, dekoracyjne źródło światła o eleganckim kształcie emituje ciepłe, skrzące się światło, które tworzy przytulny nastrój w domu.

 • Przyciemnianie do ciepłego blasku

  Przyciemnianie do ciepłego blasku

  To przyciemniane źródło światła można przyciemnić z 2200 K do 2700 K. W miarę przyciemniania światło staje się coraz cieplejsze.

 • Wysoka trwałość źródeł światła — nawet 15 lat

  Wysoka trwałość źródeł światła — nawet 15 lat

  Dzięki trwałości źródła światła wynoszącej nawet 15 000 godzin możesz uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą. Korzystaj z idealnego rozwiązania oświetleniowego przez ponad 15 lat.

 • Rozwiązanie korzystniejsze dla portfela i dla środowiska

  Rozwiązanie korzystniejsze dla portfela i dla środowiska

  Technologia LED umożliwia zaoszczędzenie nawet 80% energii w stosunku do standardowych żarówek. Zakup zwróci się w krótkim czasie i pozwoli oszczędzać pieniądze przez kolejne lata. Możesz też zadbać o środowisko naturalne.

 • Idealne rozwiązanie do opraw dekoracyjnych

  Idealne rozwiązanie do opraw dekoracyjnych

  Kulki LED firmy Philips to nowoczesne oświetlenie, które idealnie sprawdza się w przypadku opraw dekoracyjnych takich jak żyrandole, wiatraki sufitowe, oświetlenie luster oraz latarnie.

 • Nie emitują promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego

  Nie emitują promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego

  Światło nie emituje promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego, przez co nie wytwarza też ciepła ani nie powoduje blaknięcia materiałów i przedmiotów.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też