LED

Kulka

    Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696474945/8718696474945_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
    Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

    LED

    Kulka

    Ciepłe białe światło z zachowaniem wysokiej jakości

    Źródła światła LED w kształcie kulki firmy Philips zapewniają piękne, ciepłe światło, wyjątkową trwałość i natychmiastowe znaczne zmniejszenie zużycia energii. Dzięki prostemu i eleganckiemu wzornictwu jest to doskonały zamiennik dla tradycyjnych żarówek. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

LED Kulka

4 W (25 W), E14, Ciepłe, białe światło, Bez możliwości przyciemniania 8718696474945 Znajdź podobne produkty

Ciepłe białe światło z zachowaniem wysokiej jakości

Tworzenie ciepłego i miłego nastroju

  • Prawdziwie ciepłe, białe światło, jak w przypadku zwykłej żarówki

    Prawdziwie ciepłe, białe światło, jak w przypadku zwykłej żarówki

    Temperatura barwowa tego źródła światła wynosi 2700 K, co pozwala stworzyć ciepły, spokojny nastrój sprzyjający relaksowi. Światło o temperaturze barwowej 2700 K jest też idealne do oświetlania domów.

  • Podobne kształtem i rozmiarem do żarówek w kształcie kulki

    Podobne kształtem i rozmiarem do żarówek w kształcie kulki

    To nowoczesne źródło światła LED o pięknym kształcie kulki i znajomych wymiarach jest doskonałym, przyjaznym środowisku zamiennikiem dla tradycyjnych żarówek w kształcie kulki.

  • Natychmiastowe oświetlenie po włączeniu

    Natychmiastowe oświetlenie po włączeniu

    Zapomnij o czekaniu. Źródła światła LED firmy Philips zapewniają maksymalną jasność natychmiast po włączeniu. Pomieszczenie jest w pełni oświetlone zaraz po naciśnięciu wyłącznika. Koniec z powolnym rozgrzewaniem i długim oczekiwaniem.

  • Wysoka trwałość źródeł światła — nawet 15 lat

    Wysoka trwałość źródeł światła — nawet 15 lat

    Dzięki trwałości źródła światła wynoszącej nawet 15 000 godzin możesz uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą. Korzystaj z idealnego rozwiązania oświetleniowego przez ponad 15 lat.

  • Rozwiązanie korzystniejsze dla portfela i dla środowiska

    Rozwiązanie korzystniejsze dla portfela i dla środowiska

    Technologia LED umożliwia zaoszczędzenie nawet 80% energii w stosunku do standardowych żarówek. Zakup zwróci się w krótkim czasie i pozwoli oszczędzać pieniądze przez kolejne lata. Możesz też zadbać o środowisko naturalne.

  • Doskonałe do opraw dekoracyjnych

    Doskonałe do opraw dekoracyjnych

    Współczesne oświetlenie za pomocą żarówek LED firmy Philips w kształcie kulki do stosowania w oprawach dekoracyjnych, takich jak żyrandole, wentylatory sufitowe, listwy oświetleniowe i latarnie.

  • Nie emitują promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego

    Nie emitują promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego

    Światło nie emituje promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego, przez co nie wytwarza też ciepła ani nie powoduje blaknięcia materiałów i przedmiotów.

  • Poszerz swoją wiedzę o oświetleniu

    Poszerz swoją wiedzę o oświetleniu

    Światło może mieć różne temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Źródła światła o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, łagodniejsze światło, a źródła światła o wysokiej wartości kelwinów dają światło chłodne, bardziej pobudzające. Wskaźnik oddawania barw (CRI) opisuje wpływ źródła światła na wygląd kolorów. Wskaźnik CRI naturalnego światła słonecznego wynosi 100. Wskaźnik CRI źródeł światła LED firmy Philips jest zawsze wyższy niż 80, dzięki czemu wiernie i naturalnie oddają one kolory.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu