Mostek

  Mostek

  Bezprzewodowy osobisty system oświetleniowy

  Zacznij przygodę z systemem Philips Hue i steruj oświetleniem za pomocą smartfona lub tabletu, a nawet używając poleceń głosowych. Serce tego systemu stanowi mostek Philips Hue, dzięki któremu można korzystać z nieograniczonych możliwości dostępnych w aplikacji Philips Hue.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Bezprzewodowy osobisty system oświetleniowy

 • Serce systemu Philips hue

  Serce systemu Philips hue

  Mostek Philips Hue to wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia własnego systemu Philips Hue. Jest on „mózgiem” całej operacji, który umożliwia sterowanie wszystkimi produktami Philips Hue za pomocą aplikacji Philips Hue. Po zainstalowaniu mostka Philips Hue i pobraniu aplikacji Philips Hue do urządzenia przenośnego można uwolnić swoją wyobraźnię i stworzyć własny system.

 • Dodaj do 50 żarówek Philips hue

  Dodaj do 50 żarówek Philips hue

  Wybierz dowolne produkty Philips Hue i podłącz je do mostka Philips Hue. Mostek jest w stanie obsłużyć nawet 50 żarówek, więc możesz zainstalować rozwiązania Hue w całym domu!

 • Rozszerz za pomocą akcesoriów Philips hue

  Rozszerz za pomocą akcesoriów Philips hue

  System Philips Hue umożliwia też podłączenie maksymalnie 12 akcesoriów, co pozwala jeszcze lepiej wykorzystać możliwości oświetlenia połączonego.

 • Inteligentne sterowanie, w domu i na zewnątrz

  Inteligentne sterowanie, w domu i na zewnątrz

  Za pomocą aplikacji Philips Hue iOS i Android można zdalnie sterować oświetleniem z dowolnego miejsca. Użytkownik może sprawdzić, czy przed wyjściem z domu nie zapomniał wyłączyć światła, i włączyć je, jeśli pracuje do późna.

 • Sterowanie głosem

  Sterowanie głosem

  Philips Hue współpracuje z technologiami Amazon Alexa, Apple HomeKit i Google Home przy użyciu Google Assistant, które umożliwiają sterowanie oświetleniem za pomocą głosu. Możesz wyłączać i włączać światło, przyciemniać je do odpowiedniego poziomu w celu stworzenia idealnego nastroju, a nawet przywołać wcześniej zdefiniowane aranżacje, zmieniać kolory i wiele więcej — wszystko bez poruszenia palcem.

 • Technologia ZigBee

  Technologia ZigBee

  System Philips Hue jest oparty na ZigBee — wydajnej energetycznie i niezawodnej technologii umożliwiającej sterowanie oświetleniem. System jest nieustannie wzbogacany o nowe funkcje i ulepszenia. Aktualizacje oprogramowania oraz oprogramowania sprzętowego są przeprowadzane bezprzewodowo w produkcie Philips Hue — bezpośrednio i bez problemu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też