LED

Reflektor

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696578438/8718696578438_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  LED

  Reflektor

  Trwałe źródło światła LED o jasnym, skupionym strumieniu

  To kierunkowe źródło światła LED zapewnia skupioną wiązkę ciepłego białego światła. To doskonały zamiennik tradycyjnych żarówek reflektorowych. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

LED Reflektor

1, 7 W (25 W), E14, Ciepłe, białe światło, Bez możliwości przyciemniania 8718696578438 Znajdź podobne produkty

Trwałe źródło światła LED o jasnym, skupionym strumieniu

Brak kłopotów związanych z wymianą źródeł światła

 • Dowiedz się więcej na temat światła

  Dowiedz się więcej na temat światła

  Temperatura barwowa: światło może mieć rożną temperaturę barwową opisaną w Kelwinach (K). Żarówki o niskiej temperaturze barwowej dają ciepłe, kojące światło, natomiast żarówki o wyższej temperaturze barwowej dają chłodne, bardziej pobudzające światło. Współczynnik oddawania barw CRI opisuje efekt działania źródła światła na wygląd kolorów. Naturalne światło słoneczne ma współczynnik CRI o wartości 100. Współczynniki CRI żarówek LED firmy są zawsze wyższe niż 80, co zapewnia prawdziwe, naturalne oddawanie kolorów.

 • Prawdziwie ciepłe, białe światło, jak w przypadku zwykłej żarówki

  Prawdziwie ciepłe, białe światło, jak w przypadku zwykłej żarówki

  Ta żarówka ma temperaturę barwową 2700 K, która umożliwia uzyskanie ciepłej, kojącej atmosfery doskonałej do relaksu. Światło o temperaturze barwowej 2700 K jest doskonałe do oświetlenia domowego

 • Wysoka trwałość — nawet 15 lat

  Wysoka trwałość — nawet 15 lat

  Okres eksploatacji wynoszący 15 000 godzin pozwala uniknąć problemów związanych z częstą wymianą żarówek i cieszyć się doskonałym oświetleniem nawet przez 15 lat.

 • Przyjazne dla Twojego portfela oraz całej planety

  Przyjazne dla Twojego portfela oraz całej planety

  Technologia LED umożliwia zaoszczędzenie nawet 80% energii w stosunku do standardowych żarówek. Zakup zwróci się po upływie roku i pozwoli oszczędzać pieniądze. Produkty te są również przyjazne dla środowiska.

 • Idealne do oświetlenia akcentowego

  Idealne do oświetlenia akcentowego

  Nowoczesne oświetlenie z szeroką wiązką światła (36 stopni) — ten reflektor LED może być używany do oświetlenia akcentowego oraz ogólnego. Może być stosowany w obudowach wpuszczanych i oprawach szynowych, dzięki czemu doskonale nadaje się do oświetlenia kuchni, wysp kuchennych, salonów i jadalni.

 • Nie emituje promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego

  Nie emituje promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego

  Światło nie zawiera składowej podczerwonej (dzięki czemu nie jest emitowane ciepło) oraz składowej ultrafioletowej. Dzięki tym dwóm cechom oświetlenie tego typu nie powoduje blaknięcia tkanin i innych przedmiotów.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu