1
Osobiste, bezprzewodowe oświetlenie hue

White ambiance Zestaw startowy E27

  White ambiance Zestaw startowy E27

  Rozświetl swoje chwile

  Zacznij od zestawu startowego Philips hue zapewniającego białe nastrojowe światło. Poczujesz się lepiej dzięki naturalnemu światłu o każdej porze dnia — od świtu do zmierzchu. Możesz sterować produktem za pomocą urządzenia przenośnego lub dołączonego przełącznika bezprzewodowego, a także podłączyć do urządzeń noszonych na ciele. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Hue White ambiance Zestaw startowy E27

Zestaw startowy, E27, 9, 5 W 8718696580288 Znajdź podobne produkty

Rozświetl swoje chwile

Od świtu do zmierzchu

 • Od ciepłego, białego światła po chłodne, jasne światło dzienne

  Od ciepłego, białego światła po chłodne, jasne światło dzienne

  Stwórz nastrój odpowiedni do danej chwili dzięki pięknemu, naturalnemu białemu światłu. Skorzystaj z aplikacji, aby wybrać dowolny odcień białego światła — od chłodnego, pobudzającego światła dziennego aż po ciepłą, relaksującą biel. Przejmij kontrolę i wybierz nastrój. Nie za jasno. Nie za ciemno. Po prostu idealnie.

 • Nabieraj energii, koncentruj się, czytaj i relaksuj przy świetle

  Nabieraj energii, koncentruj się, czytaj i relaksuj przy świetle

  Światło wpływa na nasz nastrój, zachowanie, czujność i codzienne czynności. Za pomocą aplikacji możesz ustawić oświetlenie optymalne w danej chwili. Philips Hue pomaga nabierać sił, koncentrować się, czytać i relaksować się. Zmień swoje codzienne czynności w chwile pełne przyjemności. Poczuj się inaczej. Poczuj się lepiej.

 • Przebudź się łagodnie w czasie własnego wschodu słońca

  Przebudź się łagodnie w czasie własnego wschodu słońca

  Ułatw sobie poranne wstawanie i budź się każdego dnia w delikatny i naturalny sposób. Oświetlenie Philips Hue pomaga w przyjemnym wstawaniu z łóżka. Stopniowo zwiększająca się intensywność światła zapewnia wrażenie naturalnego budzenia się przy świetle słonecznym zamiast nieprzyjemnego budzenia się przy dźwięku budzika.

 • Steruj oświetleniem w wybrany sposób

  Steruj oświetleniem w wybrany sposób

  Podłącz oświetlenie Philips Hue do mostka i zacznij odkrywać niezliczone możliwości. Steruj oświetleniem za pomocą smartfona lub tabletu przez aplikację Philips Hue lub dodaj do systemu przełączniki włączające oświetlenie. Ustawiaj wyłączniki czasowe, powiadomienia, alarmy i wiele innych funkcji, aby w pełni wykorzystać możliwości systemu Philips Hue.

 • Sterowanie za pomocą dołączonego bezprzewodowego regulatora przyciemniania Philips hue

  Sterowanie za pomocą dołączonego bezprzewodowego regulatora przyciemniania Philips hue

  Steruj oświetleniem Philips hue bez użycia smartfonu lub tabletu. Za pomocą dołączonego przełącznika bezprzewodowego można włączać i wyłączać oświetlenie, przełączać między 4 zaprogramowanymi ustawieniami oświetlenia i przyciemnić światło do odpowiedniego poziomu. Za pomocą aplikacji Philips hue można skonfigurować przełącznik oraz dodać ulubione aranżacje Philips hue. Montaż jest szybki, prosty i bezproblemowy. Wystarczy zamocować przełącznik w dowolnym miejscu za pomocą wkrętów lub taśmy samoprzylepnej znajdującej się z tyłu urządzenia.

 • Możliwość podłączenia do urządzeń noszonych na ciele

  Możliwość podłączenia do urządzeń noszonych na ciele

  Podłącz Philips hue do urządzeń noszonych na ciele i odblokuj funkcje, które pomogą Ci w codziennym życiu. Philips hue można już połączyć z zegarkiem Apple Watch, urządzeniami do noszenia z systemem Android, Pebble oraz różnymi popularnymi monitorami aktywności, takimi jak Fitbit i Jawbone, przez platformę IFTTT. Umożliwia to włączanie oświetlenia automatycznie w momencie budzenia się lub po wyznaczonej liczbie godzin snu.

 • Zgodność z technologią Apple HomeKit oraz współpraca z Nest

  Zgodność z technologią Apple HomeKit oraz współpraca z Nest

  Oświetlenie Philips hue łączy się z innymi markami i produktami, aby przenieść domowe rozwiązania technologiczne na nowy poziom. Friends of hue współpracują ze sobą w domu, aby żyło się wygodniej. Oświetlenie Philips hue jest zgodne z technologią Apple HomeKit. Korzystając z aplikacji Siri, można włączyć światła lub przywołać ustawienia bez dotykania choćby jednego przycisku. Za pomocą aplikacji innych firm można nawet powiązać oświetlenie z innymi urządzeniami obsługującymi technologię Apple HomeKit. Oświetlenie Philips hue współpracuje też z rozwiązaniami firmy Nest, aby Twój dom stał się wygodniejszy i bardziej funkcjonalny, gdziekolwiek jesteś.

 • Podłącz nawet 50 żarówek Philips Hue

  Podłącz nawet 50 żarówek Philips Hue

  Do mostka Philips hue (w zestawie) można podłączyć maksymalnie 50 żarówek i 7 regulatorów przyciemniania hue. Wystarczy zacząć od dowolnego z dostępnych zestawów startowych i dodawać kolejne produkty Philips hue. Następnie można sterować oświetleniem jednym ruchem palca dzięki intuicyjnej aplikacji Philips hue w urządzeniach przenośnych z systemami iOS i Android. System Philips hue jest oparty na ZigBee — wydajnej energetycznie, bezpiecznej i niezawodnej technologii umożliwiającej sterowanie oświetleniem. System jest nieustannie wzbogacany o nowe funkcje i ulepszenia. Aktualizacje oprogramowania oraz oprogramowania sprzętowego są przeprowadzane bezprzewodowo w produkcie Philips hue — bezpośrednio i bez problemu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu