-

Czujnik ruchu

  -

  Czujnik ruchu

  Automatycznie przełącza światło

  Automatycznie steruj oświetleniem, dodając do systemu Philips Hue czujnik ruchu Philips Hue.To bezprzewodowe, zasilane bateryjnie urządzenie można umieścić w dowolnym miejscu domu. Wystarczy przejść obok niego, aby włączyć oświetlenie. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Automatycznie przełącza światło

dla Twojej wygody

 • Włączaj i wyłączaj światła Hue automatycznie

  Włączaj i wyłączaj światła Hue automatycznie

  Światło może się włączać automatycznie po wykryciu ruchu. Za pośrednictwem aplikacji Philips Hue podłącz do mostka Philips Hue czujnik ruchu Philips Hue, aby oświetlenie Philips Hue włączało się automatycznie, gdy będziesz wchodzić do pomieszczenia. To doskonałe rozwiązanie do holu, łazienki, piwnicy i garażu. W aplikacji można wybrać, która aranżacja lub ustawienie oświetlenia zostanie włączone w przypadku wykrycia ruchu. Oświetlenie wyłączy się automatycznie, gdy czujnik nie będzie już wykrywał ruchu.

 • Ustawienia dzienne i nocne

  Ustawienia dzienne i nocne

  Może automatycznie włączać łagodne oświetlenie nocne. Produkt umożliwia skonfigurowanie innych ustawień w zależności od pory. W ciągu dnia czujnik może zapalać jasne, białe światło, aby zapewnić lepszą widoczność. W nocy może włączać łagodne światło nocne, kiedy Ty, Twój partner lub Twoje dziecko wstaniecie z łóżka. To umożliwi poruszanie się w ciemności bez budzenia przy tym pozostałych członków rodziny.

 • Zintegrowany czujnik światła dziennego

  Zintegrowany czujnik światła dziennego

  Oświetlenie włącza się tylko wtedy, gdy jest potrzebne. Dzięki zintegrowanemu czujnikowi światła dziennego oświetlenie włącza się tylko wtedy, gdy jest to konieczne. W aplikacji Philips Hue można w prosty sposób ustawić czułość na światło, aby oświetlenie włączało się tylko wtedy, gdy potrzebujesz dodatkowego oświetlenia. Gdy ruch nie jest wykrywany, oświetlenie jest przyciemniane, a następnie wyłącza się automatycznie po ustawionym czasie. Czujnik ruchu pomaga też oszczędzać energię dzięki automatycznemu wyłączaniu światła tam, gdzie nikogo nie ma.

 • Umieść tam, gdzie jest potrzebny

  Umieść tam, gdzie jest potrzebny

  Czujnik nie ma przewodów, więc można go umieścić w dowolnym miejscu w domu. Czujnik ruchu jest zasilany bateryjnie i całkowicie bezprzewodowy, więc można go z łatwością umieścić w dowolnym miejscu w domu. Jego konfiguracja zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy położyć go na półce, stoliku nocnym lub przymocować do ściany, korzystając ze znajdującej się w zestawie śruby. Za pomocą dołączonego magnesu można go nawet przymocować do metalowych powierzchni, takich jak lodówka. Można w prosty sposób dostosować kąt wykrywania, ustawiając czujnik w odpowiednim kierunku.

 • Wymaga mostka Hue firmy Philips

  Wymaga mostka Hue firmy Philips

  Ten produkt wymaga połączenia z mostkiem Hue firmy Philips

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też