Białe i kolorowe nastrojowe światło

  Białe i kolorowe nastrojowe światło

  Nieograniczone możliwości

  Dodaj do systemu Philips hue świeczkę Philips hue emitującą białe i kolorowe nastrojowe światło, aby rozjaśnić swój dom wysokiej jakości światłem. Podłącz produkt do mostka Philips hue i steruj światłem w wybrany sposób. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Hue Białe i kolorowe nastrojowe światło

Pojedyncze źródło światła, E14 8718696695180 Znajdź podobne produkty

Nieograniczone możliwości

Niezwykłe przeżycia

 • Eksperymentuj ze światłem i wybieraj spośród 16 milionów kolorów

  Eksperymentuj ze światłem i wybieraj spośród 16 milionów kolorów

  Eksperymentuj ze światłem i wybieraj spośród 16 milionów kolorów w aplikacji hue, aby dopasować oświetlenie do nastroju. Wykorzystaj ulubione zdjęcie i przeżyj ponownie tę szczególną chwilę w nastrojowym świetle. Zapisz ulubione ustawienia oświetlenia i przywołaj je w dowolnym momencie za dotknięciem palca.

 • Synchronizacja oświetlenia Philips hue z muzyką i filmami

  Synchronizacja oświetlenia Philips hue z muzyką i filmami

  Wypełnij całe pomieszczenie efektami telewizora lub zafunduj sobie niezapomniane wrażenia podczas grania. Pobierz odpowiednią aplikację i odkryj niesamowite możliwości, jakie daje oświetlenie Philips hue. Możesz również zsynchronizować światło z ulubioną muzyką i w pełni cieszyć się każdym dźwiękiem. Zmień dowolny pokój w salę taneczną i zobacz, jak oświetlenie reaguje na muzykę. Pobierz jedną z aplikacji i rozkręć imprezę dzięki oświetleniu Philips hue.

 • Ustaw harmonogram działania oświetlenia, aby uzyskać łatwą, automatyczną obsługę

  Ustaw harmonogram działania oświetlenia, aby uzyskać łatwą, automatyczną obsługę

  Dzięki funkcji harmonogramu w aplikacji Philips hue oświetlenie Philips hue może włączać się w domu nawet wtedy, gdy nikogo tam nie ma. Ustaw włączanie oświetlenia o ustalonej godzinie, tak aby było jasno, gdy wracasz do domu. Możesz nawet zaprogramować włączanie się światła w poszczególnych pomieszczeniach o różnych godzinach. Oczywiście możesz również ustawić, aby światła stopniowo wyłączały się w nocy i nie trzeba było martwić się o to, czy któreś pozostały włączone.

 • Przenieś się do świata gier

  Przenieś się do świata gier

  Zafunduj sobie niezapomniane wrażenia podczas grania. Żarówki Philips hue można zsynchronizować z grami, dzięki czemu sesje będą jeszcze bardziej wciągające. Oświetlenie reaguje na wydarzenia w grze, zwiększając intensywność przeżyć gracza.

 • Stwórz odpowiedni nastrój za pomocą wybranego odcienia światła — od ciepłej bieli po chłodne światło dzienne

  Stwórz odpowiedni nastrój za pomocą wybranego odcienia światła — od ciepłej bieli po chłodne światło dzienne

  Dzięki świeczkom Philips hue tworzenie nastroju jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wybierz jeden z odcieni białego światła, aby stworzyć wyjątkową atmosferę, lub udekoruj swój dom mieszanką ciepłej i chłodnej bieli. W ciągu roku możesz korzystać z różnych stylów — czyste białe światło przypomni Ci o wiosennej bryzie, ciepła biel o letnim słońcu, a lodowato zimne światło dzienne o zimie.

 • Różne tryby oświetlenia: Relaks, Czytanie, Koncentracja i Energia

  Różne tryby oświetlenia: Relaks, Czytanie, Koncentracja i Energia

  Światło wpływa na nasz nastrój i zachowanie. Philips hue może pomóc Ci zmienić codzienne czynności w chwile pełne przyjemności. Zamiast porannej kawy wybierz chłodne, jasne, białe światło dzienne, które zapewnia zastrzyk energii dla ciała i umysłu na cały dzień. Zachowaj skupienie dzięki odpowiednio dostosowanemu, jasnemu, białemu światłu. Możesz też wyciągnąć się na fotelu i zrelaksować po długim dniu w otoczeniu ciepłego białego światła o delikatnym blasku.

 • Użyj światła, aby ułatwić sobie codzienne wstawanie i zasypianie

  Użyj światła, aby ułatwić sobie codzienne wstawanie i zasypianie

  Zamontuj świeczkę Philips hue w lampce nocnej — pomoże Ci ona w przyjemniejszym wstawaniu z łóżka. Zacznij miło dzień ciepłą niespodzianką. Stopniowo zwiększająca się jasność zapewnia wrażenie budzenia się przy naturalnym świetle zamiast nieprzyjemnego dźwięku budzika. Wieczorem relaksujące ciepłe białe światło pomaga odprężyć się i ułatwia zasypianie.

 • Sparuj z bezprzewodowym regulatorem przyciemniania, aby w prosty sposób sterować bezprzewodowo

  Sparuj z bezprzewodowym regulatorem przyciemniania, aby w prosty sposób sterować bezprzewodowo

  Steruj żarówkami Philips hue bezpośrednio za pomocą bezprzewodowego regulatora przyciemniania. Możesz je włączać i wyłączać, przełączać między czterema różnymi trybami oświetlenia oraz ustawiać wybraną jasność. Instalacja jest łatwa, szybka i bezproblemowa. Wystarczy sparować przełącznik z lampą i umieścić go w dowolnym miejscu w domu. To naprawdę proste.

 • Podłącz do mostka Philips hue, aby korzystać z inteligentnego sterowania

  Aby sterować żarówkami Philips hue z urządzenia przenośnego, wymagany jest mostek Philips hue. Po podłączeniu można sterować żarówkami za pomocą aplikacji Philips hue z dowolnego miejsca. Użytkownik może sprawdzić, czy przed wyjściem z domu nie zapomniał wyłączyć światła, i włączyć je, jeśli pracuje do późna. Chcemy, aby życie stało się prostsze — dzięki naszym inteligentnym, funkcjonalnym rozwiązaniom można cieszyć się spokojem. Mostek jest dołączony do wszystkich zestawów startowych Philips hue. Można go też kupić oddzielnie i stworzyć własny system Philips hue.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu