LED

Kulka

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696703137/8718696703137_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  LED

  Kulka

  Żarówka do urządzeń o specjalnym przeznaczeniu

  Żarówki Philips przeznaczone do lodówek można stosować w chłodziarkach, zamrażarkach i innych miejscach, w których panuje niska temperatura. Swoją starą żarówkę lodówkową możesz łatwo wymienić na żarówkę Philips charakteryzującą się dużą trwałością. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

LED Kulka

3, 2W (25W), E14, Ciepłe, białe światło, Bez możliwości przyciemniania 8718696703137 Znajdź podobne produkty

Żarówka do urządzeń o specjalnym przeznaczeniu

Do użytku w lodówkach i zamrażarkach

 • Dowiedz się więcej na temat światła

  Dowiedz się więcej na temat światła

  Temperatura barwowa: światło może mieć rożną temperaturę barwową opisaną w Kelwinach (K). Żarówki o niskiej temperaturze barwowej dają ciepłe, kojące światło, natomiast żarówki o wyższej temperaturze barwowej dają chłodne, bardziej pobudzające światło. Współczynnik oddawania barw CRI opisuje efekt działania źródła światła na wygląd kolorów. Naturalne światło słoneczne ma współczynnik CRI o wartości 100. Współczynniki CRI żarówek LED firmy są zawsze wyższe niż 80, co zapewnia prawdziwe, naturalne oddawanie kolorów.

 • Wysoka trwałość źródeł światła — nawet 15 lat

  Wysoka trwałość źródeł światła — nawet 15 lat

  Dzięki wysokiej trwałości wynoszącej nawet 15 000 godzin nie musisz co chwila zmieniać źródeł światła i możesz cieszyć się idealnym oświetleniem przez ponad 15 lat.

 • Oszczędność pieniędzy i ochrona planety

  Oszczędność pieniędzy i ochrona planety

  Technologia LED pozwala zaoszczędzić nawet 80% energii w stosunku do standardowych źródeł światła, dzięki czemu jej zakup nie tylko się zwraca, ale też umożliwia zaoszczędzenie pieniędzy. Dodatkowo inwestując w technologię LED, przyczyniasz się do ochrony środowiska.

 • Nie emitują promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego

  Nie emitują promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego

  Światło nie emituje promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego, przez co nie wytwarza też ciepła ani nie powoduje blaknięcia materiałów i przedmiotów.

 • Do użytku w lodówkach i zamrażarkach

  Żarówki Philips przeznaczone do lodówek można stosować w chłodziarkach, zamrażarkach i innych miejscach, w których panuje niska temperatura. Swoją starą żarówkę lodówkową możesz łatwo wymienić na żarówkę Philips charakteryzującą się dużą trwałością.

 • Kształt i rozmiar podobny do standardowych żarówek

  To nowoczesne, energooszczędne źródło światła LED o pięknym kształcie i znajomych wymiarach jest doskonałym i przyjaznym środowisku zamiennikiem dla tradycyjnych żarówek.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też