1
Wybierz źródło światła

LED

Świetlówka liniowa

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696710975/8718696710975_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  LED

  Świetlówka liniowa

  Trwałe oświetlenie zadaniowe LED o świetnej jakości światła

  Zaktualizuj oświetlenie do wydajnych, trwałych świetlówek LED. Szybki i łatwy sposób na wymianę świetlówek liniowych na świetlówki z technologią LED. To idealne lampy do miejsc wymagających dobrego oświetlenia. Odpowiednie światło zapewnia oszczędności i wydajność od pierwszej chwili. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

LED Świetlówka liniowa

20 W (54 W), G13, Chłodna biel, Bez możliwości przyciemniania 8718696710975 Znajdź podobne produkty

Trwałe oświetlenie zadaniowe LED o świetnej jakości światła

Łatwa i szybka aktualizacja do świetlówek LED

 • Chłodne białe światło

  Chłodne białe światło

  To źródło światła charakteryzuje się temperaturą barwową 4000 K, co oznacza światło chłodne i pobudzające — idealne to tworzenia nastroju odpowiedniego dla spotkań z przyjaciółmi lub zatopienia się w lekturze.

 • Natychmiastowe oświetlenie po włączeniu

  Natychmiastowe oświetlenie po włączeniu

  Zapomnij o czekaniu. Źródła światła LED firmy Philips zapewniają maksymalną jasność natychmiast po włączeniu. Pomieszczenie jest w pełni oświetlone zaraz po naciśnięciu wyłącznika. Koniec z powolnym rozgrzewaniem i długim oczekiwaniem.

 • Wysoka trwałość świetlówek — nawet 15 lat

  Wysoka trwałość świetlówek — nawet 15 lat

  Dzięki trwałości świetlówek wynoszącej nawet 15 000 godzin możesz uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą. Korzystaj z idealnego rozwiązania oświetleniowego przez ponad 15 lat.

 • Rozwiązanie korzystniejsze dla portfela i dla środowiska

  Rozwiązanie korzystniejsze dla portfela i dla środowiska

  Technologia LED umożliwia zaoszczędzenie nawet 80% energii w stosunku do standardowych żarówek. Zakup zwróci się w krótkim czasie i pozwoli oszczędzać pieniądze przez kolejne lata. Możesz też zadbać o środowisko naturalne.

 • Nie emitują promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego

  Nie emitują promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego

  Światło nie emituje promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego, przez co nie wytwarza też ciepła ani nie powoduje blaknięcia materiałów i przedmiotów.

 • Poszerz swoją wiedzę o oświetleniu

  Poszerz swoją wiedzę o oświetleniu

  Światło może mieć różne temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Źródła światła o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, łagodniejsze światło, a źródła światła o wysokiej wartości kelwinów dają światło chłodne, bardziej pobudzające. Wskaźnik oddawania barw (CRI) opisuje wpływ źródła światła na wygląd kolorów. Wskaźnik CRI naturalnego światła słonecznego wynosi 100. Wskaźnik CRI źródeł światła LED firmy Philips jest zawsze wyższy niż 80, dzięki czemu wiernie i naturalnie oddają one kolory.

 • Mogą być stosowane zamiast świetlówek liniowych T8 lub T12

  Mogą być stosowane zamiast świetlówek liniowych T8 lub T12, a prosta instalacja przewodu pozwala na zasilanie sieciowe** i sprawia, że oprawa pozostaje zgodna z wymogami UL.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu