LED

Bańka

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696743072/8718696743072_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  LED

  Bańka

  Stworzone, aby je podziwiać

  Przedstawiamy linię produktów Vintage firmy Philips obejmującą lampy LED kojarzące się z tradycyjnymi żarówkami. Wykorzystaj je, aby nadać nostalgiczny charakter wnętrzom. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

LED Bańka

5 W (25 W), E27, Płomień, Bez możliwości przyciemniania 8718696743072 Znajdź podobne produkty

Stworzone, aby je podziwiać

Piękny wygląd — również w przypadku wyłączenia

 • Bardzo ciepłe światło

  Bardzo ciepłe światło

  Temperatura barwowa tego źródła światła wynosi 2000 K, co pozwala stworzyć bardzo spokojny i intymny nastrój. Światło to jest idealne do oświetlania domów.

 • Wysoka trwałość źródeł światła — nawet 15 lat

  Wysoka trwałość źródeł światła — nawet 15 lat

  Dzięki trwałości źródła światła wynoszącej nawet 15 000 godzin możesz uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą. Korzystaj z idealnego rozwiązania oświetleniowego przez ponad 15 lat.

 • Rozwiązanie korzystniejsze dla portfela i dla środowiska

  Rozwiązanie korzystniejsze dla portfela i dla środowiska

  Technologia LED umożliwia zaoszczędzenie nawet 80% energii w stosunku do standardowych żarówek. Zakup zwróci się w krótkim czasie i pozwoli oszczędzać pieniądze przez kolejne lata. Możesz też zadbać o środowisko naturalne.

 • Nowoczesna technologia LED w stylu vintage

  Żarówki LED Classic działają w oparciu o standardową technologię energooszczędną LED. Dzięki temu można cieszyć się najnowocześniejszą technologią w stylu retro.

 • Podobne kształtem i rozmiarem do tradycyjnych żarówek

  Ta energooszczędna, pięknie zaprojektowana żarówka LED o znajomo wyglądającym kształcie jest doskonałym, przyjaznym środowisku zamiennikiem dla tradycyjnych żarówek.

 • Przewód Vintage

  Żarówkę Vintage firmy Philips można połączyć z przewodem Vintage, aby udoskonalić oświetlenie wnętrz i nadać im przemysłowy charakter.

 • Asortyment produktów Vintage

  Kolekcja Vintage firmy Philips obejmuje wiele rozmiarów i kształtów żarówek, więc możesz bez problemu dobrać takie, które będą pasowały do Twoich wnętrz.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu