1
Wybierz źródło światła

LED

Kulka

  LED

  Kulka

  Rozjaśnij dom dzięki nieograniczonym możliwościom.

  Kolorowe, energooszczędne żarówki LED firmy Philips zapewniają natychmiastową jasność i ożywiają kolory w pomieszczeniu. Doskonałe do specjalnych zastosowań i na wyjątkowe okazje. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

LED Kulka

3, 1 W (25 W), E27, Bez możliwości przyciemniania 8718696748626 Znajdź podobne produkty

Rozjaśnij dom dzięki nieograniczonym możliwościom.

Tworzy odświętną atmosferę

 • Rozwiązanie korzystniejsze dla portfela i dla środowiska

  Rozwiązanie korzystniejsze dla portfela i dla środowiska

  Technologia LED umożliwia zaoszczędzenie nawet 80% energii w stosunku do standardowych żarówek. Zakup zwróci się w krótkim czasie i pozwoli oszczędzać pieniądze przez kolejne lata. Możesz też zadbać o środowisko naturalne.

 • Wysoka trwałość źródeł światła — nawet 10 lat

  Okres eksploatacji wynoszący 10 000 godzin pozwala uniknąć problemów związanych z częstą wymianą żarówek i cieszyć się doskonałym oświetleniem nawet przez ponad 10 lat.

 • Wysoka trwałość źródeł światła — nawet 15 lat

  Dzięki trwałości źródła światła wynoszącej nawet 15 000 godzin możesz uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą. Korzystaj z idealnego rozwiązania oświetleniowego przez ponad 15 lat.

 • Nie emitują promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego

  Światło nie emituje promieniowania ultrafioletowego ani podczerwonego, przez co nie wytwarza też ciepła ani nie powoduje blaknięcia materiałów i przedmiotów.

 • Poszerz swoją wiedzę o oświetleniu

  Światło może mieć różne temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Źródła światła o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, łagodniejsze światło, a źródła światła o wysokiej wartości kelwinów dają światło chłodne, bardziej pobudzające. Wskaźnik oddawania barw (CRI) opisuje wpływ źródła światła na wygląd kolorów. Wskaźnik CRI naturalnego światła słonecznego wynosi 100. Wskaźnik CRI źródeł światła LED firmy Philips jest zawsze wyższy niż 80, dzięki czemu wiernie i naturalnie oddają one kolory.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu