1
Wybierz źródło światła

Tornado High Lumen

Spiralna świetlówka energooszczędna

  Tornado High Lumen

  Spiralna świetlówka energooszczędna

  Doskonały strumień świetlny / wspaniały wygląd i wydajność

  Połączenie wysokiej wydajności (natychmiastowe włączanie, dłuższy okres eksploatacji, duża liczba cykli pracy) z silnym strumieniem ciepłego, jasnego światła i kształtem tradycyjnej żarówki. Możesz cieszyć się myślą o oszczędnościach, jakie uzyskasz w ciągu kolejnych 20 lat. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Tornado High Lumen Spiralna świetlówka energooszczędna

42 W, Ciepły biały, Trzonek E27 872790080822300 Znajdź podobne produkty

Doskonały strumień świetlny / wspaniały wygląd i wydajność

Silny strumień ciepłego, jasnego światła; wysoka trwałość i wydajność

 • Do 80% oszczędności energii i pieniędzy

  Ta świetlówka pozwala zaoszczędzić do 80% energii i pieniędzy w porównaniu ze zwykłymi żarówkami. Koszt jej zakupu szybko się zwróci, a opłaty za energię będą niższe. Już teraz obniż swoje rachunki za prąd i zacznij oszczędzać.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu