1
Wybierz źródło światła

Master Softone dimmable

Świetlówka energooszczędna

  Master Softone dimmable

  Świetlówka energooszczędna

  Najwyższy komfort przyciemniania / doskonały wygląd i wydajność

  Ta żarówka energooszczędna łączy w sobie możliwość przyciemnienia do 1% z doskonałą wydajnością (dłuższy okres eksploatacji, duża liczba cykli pracy), miękkim, ciepłym światłem i kształtem tradycyjnej żarówki. Możesz cieszyć się myślą o oszczędnościach, jakie uzyskasz w ciągu kolejnych 20 lat. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Master Softone dimmable Świetlówka energooszczędna

20 W, Ciepły biały, Trzonek E27 872790082523700 Znajdź podobne produkty

Najwyższy komfort przyciemniania / doskonały wygląd i wydajność

Możliwość przyciemniania, trwałość, nastrój i wydajność

 • Możliwość przyciemnienia do 5%

  Zapewnia możliwość przyciemniania, co pozwala wykreować odpowiedni nastrój do różnych czynności. Można stworzyć atmosferę sprzyjającą odprężeniu lub aktywności.

 • Do 80% oszczędności energii i pieniędzy

  Ta świetlówka pozwala zaoszczędzić do 80% energii i pieniędzy w porównaniu ze zwykłymi żarówkami. Koszt jej zakupu szybko się zwróci, a opłaty za energię będą niższe. Już teraz obniż swoje rachunki za prąd i zacznij oszczędzać.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu