1
Wybierz źródło światła

Tornado

Spiralna świetlówka energooszczędna

  Tornado

  Spiralna świetlówka energooszczędna

  Duża moc i możliwość przyciemniania

  Tornado to najnowsza i najmocniejsza świetlówka energooszczędna wyprodukowana przez firmę Philips. Jest niewielka, zapewnia więcej światła i zużywa nawet o 85% mniej energii. Jest tak piękna, że będzie pasować do niemal każdej oprawy w Twoim domu! Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Tornado Spiralna świetlówka energooszczędna

13 W (57 W), Mały trzonek, Ciepłe, białe światło 872790082826900 Znajdź podobne produkty

Duża moc i możliwość przyciemniania

Duża wydajność, niewielki rozmiar

 • Możliwość przyciemniania tworzy miłą atmosferę

  Zastosowanie wielu świateł w pomieszczeniu pozwala ożywić nastrój dzięki podkreśleniu krawędzi i załamań. Regulacja ich jasności umożliwia wykreowanie przytulnej lub energetycznej atmosfery.

 • Wysoka wydajność świetlna

  Wydajność świetlna tej świetlówki firmy Philips jest wyższa niż w przypadku większości standardowych żarówek energooszczędnych. Zapewnia ona lepsze oświetlenie w trakcie wykonywania codziennych czynności, takich jak lektura ulubionej książki czy pomaganie dzieciom w odrabianiu pracy domowej.

 • Wysoka trwałość do 8 lat

  Nowoczesne technologie zapewniają wyższą trwałość niż w przypadku standardowych żarówek. 8-letnia trwałość świetlówki odpowiada wykorzystaniu 8 standardowych żarówek. Dzięki temu można uzyskać dodatkowe oszczędności i nie wymieniać źródła światła przez wiele lat. Szacunkowa trwałość została obliczona przy założeniu czasu świecenia średnio przez 2,7 godziny dziennie, co odpowiada 1000 godzin w ciągu roku. Średni czas świecenia może się zmieniać z porami roku (ciemna zima i jasne lato), przy zmianie warunków pogodowych (słoneczne lub deszczowe, ciemne dni) oraz w zależności od rodzaju pomieszczenia (krótkie okresy włączenia w toalecie bądź długie w salonie).

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu