1
Wybierz źródło światła

Tornado Automatic

Spiralna świetlówka energooszczędna

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8727900844481/8727900844481_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Tornado Automatic

  Spiralna świetlówka energooszczędna

  Wydajny czujnik światła

  Dzięki automatycznemu czujnikowi światła ta świetlówka energooszczędna firmy Philips zapewnia jasne światło zawsze wtedy, gdy jest potrzebne, nawet na zewnątrz. Pasuje praktycznie wszędzie i pomaga oszczędzać energię oraz pieniądze nawet przez 10 lat. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Tornado Automatic Spiralna świetlówka energooszczędna

15 W (70 W), E27, Ciepłe, białe światło, Bez możliwości przyciemniania 8727900844481 Znajdź podobne produkty

Wydajny czujnik światła

Automatyczne włączanie w nocy

 • Wyjątkowa jasność i sprawność

  Wyjątkowa jasność i sprawność

  Większa jasność na ogół oznacza większe zużycie energii. Jednak dzięki żarówkom energooszczędnym firmy Philips możesz cieszyć się doskonale jasnym, pobudzającym światłem, oszczędzając jednocześnie energię i pieniądze. To idealne żarówki do oświetlenia zadaniowego w (domowych) biurach i każdej przestrzeni, która wymaga wyjątkowo jasnego oświetlenia.

 • Automatyczne włączanie

  Automatyczne włączanie

  Dzięki wbudowanemu automatycznemu czujnikowi światła ta świetlówka oferuje łatwość obsługi wymaganą w przypadku przestrzeni, do których konieczne jest szybkie i bezpieczne uzyskanie dostępu.

 • Do 80% zaoszczędzonej energii

  Do 80% zaoszczędzonej energii

  Ta żarówka zużywa nawet o 80% mniej energii niż tradycyjne źródła światła, dzięki czemu pozwala zmniejszyć rachunki za prąd oraz przyczynić się do ochrony środowiska.

 • Wysoka trwałość — nawet 10 lat

  Wysoka trwałość — nawet 10 lat

  Żarówki energooszczędne firmy Philips są projektowane z myślą o trwałości. Dzięki ich żywotności wynoszącej nawet 10 lat można uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą żarówek, a jednocześnie rok w rok oszczędzać energię.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu