1
Wybierz źródło światła

Tornado

Spiralna świetlówka energooszczędna

  Tornado

  Spiralna świetlówka energooszczędna

  Automatyczne wyłączanie w nocy

  Tornado to najnowsza i najmocniejsza świetlówka energooszczędna wyprodukowana przez firmę Philips. Jest niewielka, zapewnia więcej światła i zużywa nawet o 85% mniej energii. Jest tak piękna, że będzie pasować do niemal każdej oprawy w Twoim domu! Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Tornado Spiralna świetlówka energooszczędna

20 W (88 W), Zwykły trzonek, Zimne światło dzienne 872790084450400 Znajdź podobne produkty

Automatyczne wyłączanie w nocy

Wygodne oświetlenie zewnętrzne z czujnikiem dnia/nocy

 • Bezpieczeństwo domu dzięki automatycznemu oświetleniu wykorzystującemu czujniki

  Możliwość widzenia lub bycia spostrzeżonym w ciemności zapewnia Twojemu domowi większe bezpieczeństwo. Inteligentne oświetlenie włącza się, gdy zapada ciemność, aby przywitać Cię, gdy wrócisz do domu, oraz by trzymać z daleka nieproszonych gości.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu