1
Wybierz źródło światła

Downlighter

Punktowa świetlówka energooszczędna

  Downlighter

  Punktowa świetlówka energooszczędna

  Energooszczędność w małej formie

  Innowacja w oszczędzaniu energii dla niewielkich przestrzeni. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Downlighter Punktowa świetlówka energooszczędna

9 W (45 W), Trzonek GX53, Zimne światło dzienne 872790085258500 Znajdź podobne produkty

Energooszczędność w małej formie

Oszczędź pieniądze na wszystkich lampach kierunkowych

 • Wysoka wydajność świetlna

  Wydajność świetlna tej świetlówki firmy Philips jest wyższa niż w przypadku większości standardowych żarówek energooszczędnych. Zapewnia ona lepsze oświetlenie w trakcie wykonywania codziennych czynności, takich jak lektura ulubionej książki czy pomaganie dzieciom w odrabianiu pracy domowej.

 • Wysoka trwałość do 12 lat

  Nowoczesne technologie zapewniają wyższą trwałość niż w przypadku standardowych żarówek. 12-letnia trwałość świetlówki energooszczędnej firmy Philips odpowiada wykorzystaniu 12 standardowych żarówek. Dzięki temu można uzyskać dodatkowe oszczędności i nie wymieniać źródła światła przez wiele lat. Szacunkowa trwałość została obliczona przy założeniu czasu świecenia średnio przez 2,7 godziny dziennie, co odpowiada 1000 godzin w ciągu roku. Średni czas świecenia może się zmieniać z porami roku (ciemna zima i jasne lato), przy zmianie warunków pogodowych (słoneczne lub deszczowe, ciemne dni) oraz w zależności od rodzaju pomieszczenia (krótkie okresy włączenia w toalecie bądź długie w salonie).

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu