1
Wybierz źródło światła

Tornado

Spiralna świetlówka kompaktowa

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8727900886603/8727900886603_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Tornado

  Spiralna świetlówka kompaktowa

  Jasność w mgnieniu oka

  Świetlówka Tornado zapewnia niesamowitą jasność i ożywia kolory w pomieszczeniu. Uruchamia się natychmiast, a dzięki niewielkim rozmiarom pasuje praktycznie wszędzie. Pomoże Ci oszczędzać pieniądze nawet przez 8 lat* * W porównaniu z tradycyjną żarówką. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Tornado Spiralna świetlówka kompaktowa

32 W (145 W), E27, Zimne światło dzienne, Bez możliwości przyciemniania 8727900886603 Znajdź podobne produkty

Jasność w mgnieniu oka

Jasne światło w mgnieniu oka

 • Wysoka trwałość — nawet 8 lat

  Wysoka trwałość — nawet 8 lat

  Żarówki energooszczędne firmy Philips są projektowane z myślą o trwałości. Dzięki ich żywotności wynoszącej nawet 8 lat można uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą żarówek, a jednocześnie rok w rok oszczędzać energię.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu