Softone Candle

Świetlówka energooszczędna w kształcie świeczki

  Softone Candle

  Świetlówka energooszczędna w kształcie świeczki

  Komfort oświetlenia i funkcja dekoracyjna

  Produkt łączy w sobie dekoracyjny kształt świeczki z ciepłym, łagodnym światłem, które pozwoli Ci się zrelaksować i nabrać sił. Możesz przy tym nacieszyć się myślą o oszczędnościach, jakie przez kolejnych 10 lat zapewni Ci ta energooszczędna świetlówka. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Softone Candle Świetlówka energooszczędna w kształcie świeczki

12 W, Ciepły biały, Trzonek E14 872790089731900 Znajdź podobne produkty

Komfort oświetlenia i funkcja dekoracyjna

Ozdobi wnętrze Twojego domu i stworzy odpowiedni nastrój

 • Do 80% oszczędności energii i pieniędzy

  Ta świetlówka pozwala zaoszczędzić do 80% energii i pieniędzy w porównaniu ze zwykłymi żarówkami. Koszt jej zakupu szybko się zwróci, a opłaty za energię będą niższe. Już teraz obniż swoje rachunki za prąd i zacznij oszczędzać.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu