1
Wybierz źródło światła

Master Genie

Rurkowa świetlówka energooszczędna

  Master Genie

  Rurkowa świetlówka energooszczędna

  Profesjonalna, kompaktowa świetlówka energooszczędna

  Ta energooszczędna świetlówka Philips szybko się uruchamia i emituje ciepłe światło, a dzięki niewielkim wymiarom pasuje do każdego miejsca. Jest bardzo trwała — może pracować nawet 20 lat, a jej niewiarygodnie niskie zużycie energii pozwoli Ci zmniejszyć koszty nawet o 80%. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Master Genie Rurkowa świetlówka energooszczędna

11 W, Ciepły biały, Trzonek E27 872790090339300 Znajdź podobne produkty

Profesjonalna, kompaktowa świetlówka energooszczędna

Szybki zapłon, 20 lat działania, niewielkie wymiary

 • Do 80% oszczędności energii i pieniędzy

  Ta świetlówka pozwala zaoszczędzić do 80% energii i pieniędzy w porównaniu ze zwykłymi żarówkami. Koszt jej zakupu szybko się zwróci, a opłaty za energię będą niższe. Już teraz obniż swoje rachunki za prąd i zacznij oszczędzać.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu