1
Wybierz źródło światła

Genie Longlife

Rurkowa świetlówka energooszczędna

  Genie Longlife

  Rurkowa świetlówka energooszczędna

  Oszczędzanie pieniędzy każdego dnia przez długie lata

  Dzięki wysokiej trwałości to energooszczędne źródło światła firmy Philips idealnie sprawdza się wtedy, gdy nie chcesz zbyt często wymieniać żarówki, ponieważ znajduje się w trudno dostępnym miejscu lub działa przez wiele godzin w dzień lub w nocy. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Genie Longlife Rurkowa świetlówka energooszczędna

11 W (50 W), Zwykły trzonek, Zimne światło dzienne 872790090345400 Znajdź podobne produkty

Oszczędzanie pieniędzy każdego dnia przez długie lata

Łatwe oświetlanie trudno dostępnych miejsc

 • Energooszczędne źródła światła redukują emisję związków węgla

  Oświetlenie wymaga energii. Podczas produkcji energii uwalniany jest dwutlenek węgla. Jesteśmy odpowiedzialni za środowisko, zużycie energii i emisję związków węgla. Energooszczędne źródła światła pozwalają zredukować emisję związków węgla, a także wpływają na obniżenie Twoich rachunków za prąd.

 • Bardzo wysoka trwałość

  Im trwalsze są energooszczędne źródła światła, tym więcej pozwalają zaoszczędzić. Dlatego też firma Philips oferuje źródła światła z długim okresem użytkowania, które pozwalają oszczędzać przez naprawdę długi czas.

 • Rzadsze wymiany i światło zawsze wtedy, gdy go potrzebujesz

  Światło zawsze wtedy, gdy go potrzebujesz oraz rzadsze wymiany żarówek — to ważne, bo wymiana to dodatkowy kłopot, a niezawodność przez długi czas to konieczność.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu