1
Wybierz źródło światła

Tornado

Spiralna świetlówka energooszczędna

  Tornado

  Spiralna świetlówka energooszczędna

  Jasność w mgnieniu oka

  Świetlówka Tornado zapewnia niesamowitą jasność i ożywia kolory w pomieszczeniu. Uruchamia się natychmiast, a dzięki niewielkim rozmiarom pasuje praktycznie wszędzie. Pomoże Ci oszczędzać pieniądze nawet przez 10 lat* * W porównaniu z tradycyjną żarówką. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Tornado Spiralna świetlówka energooszczędna

23 W, Ciepły biały, Trzonek E27 872790092594400 Znajdź podobne produkty

Jasność w mgnieniu oka

Natychmiastowa jasność światła ożywiająca kolory;

 • Do 80% oszczędności energii i pieniędzy

  Ta świetlówka pozwala zaoszczędzić do 80% energii i pieniędzy w porównaniu ze zwykłymi żarówkami. Koszt jej zakupu szybko się zwróci, a opłaty za energię będą niższe. Już teraz obniż swoje rachunki za prąd i zacznij oszczędzać.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu