Tornado

Spiralna świetlówka energooszczędna

    Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8727900926002/8727900926002_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
    Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

    Tornado

    Spiralna świetlówka energooszczędna

    Wyjątkowa jasność i żywe kolory

    Energooszczędne źródła światła Philips Tornado zapewniają wyjątkową jasność i ożywiają kolory w pomieszczeniu. Dzięki niewielkim rozmiarom te spiralne świetlówki o niskim poborze mocy pasują praktycznie wszędzie i pomagają oszczędzać energię oraz pieniądze nawet przez 10 lat. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Tornado Spiralna świetlówka energooszczędna

23 W (103 W), E27, Zimne światło dzienne, Bez możliwości przyciemniania 8727900926002 Znajdź podobne produkty

Wyjątkowa jasność i żywe kolory

Tworzy atmosferę sprzyjającą aktywności

  • Wyjątkowa jasność i sprawność

    Wyjątkowa jasność i sprawność

    Większa jasność na ogół oznacza większe zużycie energii. Jednak dzięki żarówkom energooszczędnym firmy Philips możesz cieszyć się doskonale jasnym, pobudzającym światłem, oszczędzając jednocześnie energię i pieniądze. To idealne żarówki do oświetlenia zadaniowego w (domowych) biurach i każdej przestrzeni, która wymaga wyjątkowo jasnego oświetlenia.

  • Nawet 80% oszczędność energii

    Nawet 80% oszczędność energii

    Ta żarówka zużywa nawet o 80% mniej energii niż tradycyjne źródła światła, dzięki czemu pozwala zmniejszyć rachunki za prąd oraz przyczynić się do ochrony środowiska.

  • Wysoka trwałość — nawet 10 lat

    Wysoka trwałość — nawet 10 lat

    Żarówki energooszczędne firmy Philips są projektowane z myślą o trwałości. Dzięki ich żywotności wynoszącej nawet 10 lat można uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą żarówek, a jednocześnie rok w rok oszczędzać energię.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

  • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
  • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też