1
Wybierz źródło światła

LivingWhites

Spiralna świetlówka energooszczędna

  LivingWhites

  Spiralna świetlówka energooszczędna

  Światło z możliwością przyciemniania za dotknięciem przycisku

  Męczy Cię światło o zawsze takiej samej jasności? Wybierz żarówki energooszczędne Philips LivingWhites, aby uzyskać możliwość przyciemnienia oświetlenia dzięki pilotowi zdalnego sterowania LivingWhites (znajduje się w zestawie startowym). Ponadto żarówki te gwarantują oszczędność nawet 80% energii i mniejsze wydatki. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

LivingWhites Spiralna świetlówka energooszczędna

20 W (87 W), Trzonek E27, Ciepłe, białe światło, Zestaw startowy 8727900926187 Znajdź podobne produkty

Światło z możliwością przyciemniania za dotknięciem przycisku

Atmosfera, jaką sobie tylko wymarzysz

 • Przyciemnianie światła bez ściemniacza ściennego

  Przyciemnianie światła bez ściemniacza ściennego

  Jasność świetlówki LivingWhites można regulować za pomocą pilota LivingWhites bądź LivingAmbiance. Taką możliwość zapewnia każdy pilot firmy Philips z oznaczeniem SmartLink.

 • Nawet 80% oszczędność energii

  Nawet 80% oszczędność energii

  Ta żarówka zużywa nawet o 80% mniej energii niż tradycyjne źródła światła, dzięki czemu pozwala zmniejszyć rachunki za prąd oraz przyczynić się do ochrony środowiska.

 • Wysoka trwałość — nawet 10 lat

  Wysoka trwałość — nawet 10 lat

  Żarówki energooszczędne firmy Philips są projektowane z myślą o trwałości. Dzięki ich żywotności wynoszącej nawet 10 lat można uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą żarówek, a jednocześnie rok w rok oszczędzać energię.

 • Podłącz dowolną białą oprawę oświetleniową do pilota LivingAmbiance

  Podłącz do gniazda sieciowego wtyczkę LivingWhites, a do niej dopiero podłącz swoją oprawę. Dzięki temu oprawa będzie współpracowała z innymi produktami LivingAmbiance. Umożliwi to sterowanie oprawą za pomocą pilota LivingAmbiance oraz połączenie jej z innymi produktami LivingAmbiance. Możesz wykorzystać oprawę, której używasz obecnie w domu! Uwaga: oprawa podłączana do wtyczki LivingWhites nie powinna być wyposażona w dotykowy regulator przyciemniania.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu