1
Wybierz źródło światła

Tornado Mini

Spiralna świetlówka energooszczędna

  Tornado Mini

  Spiralna świetlówka energooszczędna

  Smukła, jasna i kompaktowa

  Wydajne, jasne światło i smukły, kompaktowy kształt. To źródło światła firmy Philips nadaje się idealnie do wąskich opraw. Jego okres eksploatacji wynosi nawet 8 lat. Niskie zużycie energii pozwala zmniejszyć koszty nawet o 85%. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Tornado Mini Spiralna świetlówka energooszczędna

8 W, Ciepły biały, Trzonek E14 872790092662000 Znajdź podobne produkty

Smukła, jasna i kompaktowa

Wydajne, jasne światło przeznaczone do małych opraw

 • Jasne światło i niewielkie gabaryty

  Jasne światło i niewielkie gabaryty

  Ta żarówka energooszczędna firmy Philips jest tak mała, że zmieści się w każdej oprawie w domu, wszędzie tam, gdzie potrzeba bardzo jasnego źródła światła. Doskonale nadaje się do wąskich opraw.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu