CoralCare

Oprawa LED

  CoralCare

  Oprawa LED

  Optymalny rozwój koralowców i naturalny wygląd rafy

  Dzięki nowej oprawie CoralCare możesz korzystać z takiej samej jakości światła, jakiej można oczekiwać od tradycyjnego oświetlenia akwariów, z zachowaniem dodatkowych korzyści oświetlenia LED, takich jak dłuższa żywotność, niższe koszty eksploatacji i większe możliwości sterowania. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Oprawa LED

190 W, Idealna świetlna równowaga, Niskie zużycie energii 910925863454 Znajdź podobne produkty

Optymalny rozwój koralowców i naturalny wygląd rafy

 • Szeroki zakres spektrum

  Szeroki zakres spektrum

  CoralCare stanowi efekt szeroko zakrojonych testów z udziałem użytkowników, a także wiedzy dotyczącej odpowiedniego użytkowania. Uzyskany „przepis” na oświetlenie pozwala uzyskać optymalną równowagę między rozwojem koralowców a naturalnym wyglądem rafy dzięki szerokiemu zakresowi spektrum.

 • Idealna świetlna równowaga

  Idealna świetlna równowaga

  Dzięki wyjątkowemu rozsyłowi światła i rozwiązaniu pozwalającemu mieszać kolory. Umożliwia to stworzenie równomiernie rozproszonej dawki światła dla koralowców, a także uniknięcie efektu migotania poza akwarium i kolorowych cieni.

 • Niskie zużycie energii

  Niskie zużycie energii

  Moc 190 W oprawy CoralCare pozwala zmniejszyć zużycie energii nawet o 30% w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła do akwariów. Pomaga to zaoszczędzić pieniądze i przyczynić się do ochrony środowiska dzięki bardzo wydajnym źródłom światła LED.

 • Łatwe sterowanie

  Łatwe sterowanie

  Dzięki inteligentnemu połączeniu źródeł światła LED o różnych długościach fal uprościliśmy konfigurację sterownika oświetlenia dla użytkownika. W efekcie użytkownik musi tylko wybrać punkt i intensywność koloru, nie martwiąc się o optymalną jakość światła dla rozwoju koralowców i upiększenia ich wyglądu.

 • Niskie koszty eksploatacji

  Niskie koszty eksploatacji

  Dzięki wytrzymałej konstrukcji i wysokiej jakości materiałów.

 • Bardzo łatwa instalacja

  Bardzo łatwa instalacja

  10-kilogramowa oprawa CoralCare jest wyposażona w regulowany zestaw montażowy oraz przewód do zasilania i interfejsu przyciemniania.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też