1
Wybierz lampę

CoralCare

Oprawa LED

 • CoralCare

  Oprawa LED

  Zoptymalizowany rozrost koralowca i naturalny wygląd rafy

  Nowe rozwiązanie CoralCare pozwala cieszyć się taką samą jakością światła, jak w przypadku tradycyjnego oświetlenia akwarium, ale ze wszystkimi dodatkowymi korzyściami oświetlenia LED, takimi jak dłuższa trwałość, niższy koszt utrzymania i większe możliwości kontroli. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Oprawa LED

190 W, Idealny balans światła, Niskie zużycie energii 910925863454 Znajdź podobne produkty

Zoptymalizowany rozrost koralowca i naturalny wygląd rafy

 • Szeroki zakres widma

  Szeroki zakres widma

  Rozwiązanie CoralCare powstało dzięki wnikliwym testom i wiedzy praktycznej dotyczącej warunków domowych. Jego szeroki zakres widma pozwala uzyskać optymalny rozrost koralowca przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu rafy.

 • Idealny balans światła

  Idealny balans światła

  Wyjątkowe właściwości rozsyłu światła i możliwości mieszania kolorów pozwalają równomiernie dawkować światło koralowcom i zapobiegają powstawaniu kolorowych cieni oraz niepożądanych efektów migotania poza akwarium.

 • Niskie zużycie energii

  Niskie zużycie energii

  Przy 190 W CoralCare oszczędza do 30% energii w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła w akwariach, dzięki czemu możesz zaoszczędzić pieniądze i przyczynić się do ochrony środowiska, korzystając z wysokowydajnych diod LED.

 • Proste sterowanie

  Proste sterowanie

  Łącząc różne diody LED z różnymi długościami fal w przemyślany sposób, uprościliśmy konfigurację sterownika oświetlenia. W rezultacie użytkownik musi tylko wybrać punkt barwowy i intensywność, nie musząc się martwić o ustawienie jakości światła optymalnej dla rozrostu koralowca i upiększenia go.

 • Łatwa konserwacja

  Łatwa konserwacja

  Dzięki solidnej konstrukcji oraz materiałom wysokiej jakości.

 • Bardzo łatwa instalacja

  Bardzo łatwa instalacja

  W zestawie z oprawą CoralCare o wadze 10 kg znajduje się dostosowywany system do podwieszanego montażu oraz kabel do zasilania i interfejsu ściemniacza.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu