1
Niezbadane

Głośniki multimedialne 2.1

  Głośniki multimedialne 2.1

  Adrenalina dla Twoich uszu

  Ekscytujący dla ucha, miły dla oka system subwoofera Soft Flat Panel A3.310 zapewnia rewelacyjną jakość dźwięku stereo ze stylowych głośników.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Adrenalina dla Twoich uszu

Ekscytujący dla ucha, miły dla oka system subwoofera Soft Flat Panel A3.310 zapewnia rewelacyjną jakość dźwięku stereo ze stylowych głośników.

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Adrenalina dla Twoich uszu

Niezwykle płaska konstrukcja i głęboki dźwięk

 • Korzystaj z dźwięków w komputerze z jakością domowego sprzętu audio

  Firma Philips wykorzystała ponad 75 lat doświadczenia w dziedzinie sprzętu audio do stworzenia produktów audio do komputera zapewniających te same wyniki, co nagradzane domowe systemy audio.

 • Miękki panel — dźwięk wysokiej jakości z b. cienkich głośników

  Miękki płaski panel to wielokrotnie nagradzana technologia wykorzystująca 3 unikalne patenty firmy Philips, która umożliwia uzyskanie doskonałej jakości dźwięku z bardzo cienkich głośników.

 • Ponad 75 lat doświadczenia na rynku audio

  Firma Philips wynalazła napęd CD, przewodziła w stworzeniu specyfikacji audio USB i wyprodukowała w ciągu wielu dekad miliony zestawów audio, zestawów kina domowego oraz telewizorów. Jako lider w dziedzinie innowacji dźwiękowych zapewniamy odpowiednią jakość dźwięku komputerowych zestawów audio.

 • Zgodność ze źródłami dźwięku muzyki, gier, filmów i Internetu

  Można odtwarzać dźwięk ze źródeł wszystkich typów: muzykę, gry, filmy i pliki internetowe, więc bez względu na to, czego chcesz słuchać zapewniamy Ci dźwięki multimedialne bardziej wciągające niż kiedykolwiek przedtem.

 • Łatwe podłączenie do komputera

  Możliwość podłączenia do komputera

 • Głośnik niskotonowy do basów i satelity do tonów wysokich

  System dźwiękowy składa się z głośnika niskotonowego, który został zoptymalizowany do odtwarzania częstotliwości basowych, i głośników satelitarnych, które zostały zoptymalizowane do odtwarzania średnich i wysokich częstotliwości. W efekcie otrzymujemy system, który z pełną mocą odtwarza pełny zakres częstotliwości dźwięku od głębokich basów do kryształowo czystych wysokich tonów przy minimalnych zniekształceniach.

 • Głośniki Bass Reflex zapewniają wydajne, głębsze basy

  Zestaw głośnikowy z systemem Bass Reflex emituje niskie tony o większej głębi niż kompaktowy system głośnikowy. Zestaw ten różni się od systemu kompaktowego tubą basową akustycznie zharmonizowaną z głośnikiem niskotonowym, co pozwala uniknąć obcinania niskich dźwięków. Efekt to głębszy regulowany bas i mniejsze zniekształcenia. System działa w ten sposób, że wprowadza w rezonans masę powietrza znajdującą się w tubie basowej, aby wibrowała jak zwykły głośnik niskotonowym. W połączeniu z reakcją głośnika niskotonowego oznacza to ogólne wzmocnienie basów i większą ich głębię.

 • Dynamiczne wzmocnienie tonów niskich dowolnej głośności

  Dynamiczne cyfrowe wzmocnienie tonów niskich (Digital DBB) to inteligentny wzmacniacz tonów niskich, który pozwala maksymalnie wzmocnić basy przy dużej głośności, nie zniekształcając dźwięku, i przy niskiej głośności, nie obcinając dolnych częstotliwości. Głośność i poziom basów są stale monitorowane i kalibrowane przez zaawansowane układy elektroniczne, które nie dopuszczają do powstania zniekształceń. Uzyskane w ten sposób basy mają optymalne właściwości. Dynamiczne cyfrowe wzmocnienie tonów niskich sprawia, że basy są zawsze najwyższej jakości — niezależnie od poziomu głośności.

 • Drewniana obudowa daje dobrą jakość odtwarzania basów

  Obudowa głośnika niskotonowego jest wykonana z drewna, co daje doskonałą stabilność i jakość akustyczną.

 • Oznakowane złącza w różnych kolorach przyspieszają łączenie

  Kable w różnych kolorach, wyraźne oznaczenia i łatwo zrozumiała dokumentacja pozwalają uruchomić urządzenie w kilka minut

 • Ekranowanie magnetyczne eliminuje zakłócenia obrazu na monitorze

  Ponieważ magnesy dużej mocy w przetwornikach głośników są ekranowane magnetycznie, nie ma niebezpieczeństwa, że obraz zostanie zniekształcony lub monitor komputera zostanie uszkodzony, gdy głośnik będzie stać w jego pobliżu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu