1

Głośniki multimedialne 5.1

    -{discount-percentage}%

    Głośniki multimedialne 5.1

    Adrenalina dla Twoich uszu

    Podłącz swój komputer, telewizor i odtwarzacz MP3 do 5,1-kanałowego systemu audio A3.610 Soft Flat Panel i ciesz się najlepszą jakością kina domowego tego niedrogiego zestawu.

    Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Adrenalina dla Twoich uszu

Podłącz swój komputer, telewizor i odtwarzacz MP3 do 5,1-kanałowego systemu audio A3.610 Soft Flat Panel i ciesz się najlepszą jakością kina domowego tego niedrogiego zestawu.

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Adrenalina dla Twoich uszu

Wydajność kina domowego, uniwersalność komputera

Korzystaj z dźwięków w komputerze z jakością domowego sprzętu audio

Firma Philips wykorzystała ponad 75 lat doświadczenia w dziedzinie sprzętu audio do stworzenia produktów audio do komputera zapewniających te same wyniki, co nagradzane domowe systemy audio.

Ponad 75 lat doświadczenia na rynku audio

Firma Philips wynalazła napęd CD, przewodziła w stworzeniu specyfikacji audio USB i wyprodukowała w ciągu wielu dekad miliony zestawów audio, zestawów kina domowego oraz telewizorów. Jako lider w dziedzinie innowacji dźwiękowych zapewniamy odpowiednią jakość dźwięku komputerowych zestawów audio.

Miękki panel — dźwięk wysokiej jakości z b. cienkich głośników

Miękki płaski panel to wielokrotnie nagradzana technologia wykorzystująca 3 unikalne patenty firmy Philips, która umożliwia uzyskanie doskonałej jakości dźwięku z bardzo cienkich głośników.

Zgodność ze źródłami dźwięku muzyki, gier, filmów i Internetu

Można odtwarzać dźwięk ze źródeł wszystkich typów: muzykę, gry, filmy i pliki internetowe, więc bez względu na to, czego chcesz słuchać zapewniamy Ci dźwięki multimedialne bardziej wciągające niż kiedykolwiek przedtem.

Dźwięk 5.1-kanałowy do odtwarzania Dolby Digital® i EAX®

Dźwięk 5.1-kanałowy do odtwarzania dźwięku ze źródeł Dolby Digital® i EAX®

Jednocześnie łączy 3 źródła audio z głośnikami

Do systemu głośników można jednocześnie podłączyć 3 źródła sygnału audio (takie jak telewizor, komputer i odtwarzacz MP3). Źródła dźwięku można teraz przełączać, naciskając jeden przycisk, bez potrzeby przełączania jakichkolwiek kabli.

Łatwe podłączenie do komputera

Możliwość podłączenia do komputera

Głośnik niskotonowy do basów i satelity do tonów wysokich

System dźwiękowy składa się z głośnika niskotonowego, który został zoptymalizowany do odtwarzania częstotliwości basowych, i głośników satelitarnych, które zostały zoptymalizowane do odtwarzania średnich i wysokich częstotliwości. W efekcie otrzymujemy system, który z pełną mocą odtwarza pełny zakres częstotliwości dźwięku od głębokich basów do kryształowo czystych wysokich tonów przy minimalnych zniekształceniach.

Głośniki Bass Reflex zapewniają wydajne, głębsze basy

Zestaw głośnikowy z systemem Bass Reflex emituje niskie tony o większej głębi niż kompaktowy system głośnikowy. Zestaw ten różni się od systemu kompaktowego tubą basową akustycznie zharmonizowaną z głośnikiem niskotonowym, co pozwala uniknąć obcinania niskich dźwięków. Efekt to głębszy regulowany bas i mniejsze zniekształcenia. System działa w ten sposób, że wprowadza w rezonans masę powietrza znajdującą się w tubie basowej, aby wibrowała jak zwykły głośnik niskotonowym. W połączeniu z reakcją głośnika niskotonowego oznacza to ogólne wzmocnienie basów i większą ich głębię.

Dynamiczne wzmocnienie tonów niskich dowolnej głośności

Dynamiczne cyfrowe wzmocnienie tonów niskich (Digital DBB) to inteligentny wzmacniacz tonów niskich, który pozwala maksymalnie wzmocnić basy przy dużej głośności, nie zniekształcając dźwięku, i przy niskiej głośności, nie obcinając dolnych częstotliwości. Głośność i poziom basów są stale monitorowane i kalibrowane przez zaawansowane układy elektroniczne, które nie dopuszczają do powstania zniekształceń. Uzyskane w ten sposób basy mają optymalne właściwości. Dynamiczne cyfrowe wzmocnienie tonów niskich sprawia, że basy są zawsze najwyższej jakości — niezależnie od poziomu głośności.

Drewniana obudowa daje dobrą jakość odtwarzania basów

Obudowa głośnika niskotonowego jest wykonana z drewna, co daje doskonałą stabilność i jakość akustyczną.

Oznakowane złącza w różnych kolorach przyspieszają łączenie

Kable w różnych kolorach, wyraźne oznaczenia i łatwo zrozumiała dokumentacja pozwalają uruchomić urządzenie w kilka minut

Łatwe sterowanie wszystkimi potrzebnymi funkcjami

Pilot na podczerwień zapewnia najwygodniejszy sposób sterowania urządzeniem bez ruszania się z krzesła.

Ekranowanie magnetyczne eliminuje zakłócenia obrazu na monitorze

Ponieważ magnesy dużej mocy w przetwornikach głośników są ekranowane magnetycznie, nie ma niebezpieczeństwa, że obraz zostanie zniekształcony lub monitor komputera zostanie uszkodzony, gdy głośnik będzie stać w jego pobliżu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu