1
Niezbadane

Głośniki multimedialne 5.1

  Głośniki multimedialne 5.1

  Adrenalina dla Twoich uszu

  Podłącz swój komputer, telewizor i odtwarzacz MP3 do 5,1-kanałowego systemu audio A3.610 Soft Flat Panel i ciesz się najlepszą jakością kina domowego tego niedrogiego zestawu.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Adrenalina dla Twoich uszu

Podłącz swój komputer, telewizor i odtwarzacz MP3 do 5,1-kanałowego systemu audio A3.610 Soft Flat Panel i ciesz się najlepszą jakością kina domowego tego niedrogiego zestawu.

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Adrenalina dla Twoich uszu

Wydajność kina domowego, uniwersalność komputera

 • Korzystaj z dźwięków w komputerze z jakością domowego sprzętu audio

  Firma Philips wykorzystała ponad 75 lat doświadczenia w dziedzinie sprzętu audio do stworzenia produktów audio do komputera zapewniających te same wyniki, co nagradzane domowe systemy audio.

 • Ponad 75 lat doświadczenia na rynku audio

  Firma Philips wynalazła napęd CD, przewodziła w stworzeniu specyfikacji audio USB i wyprodukowała w ciągu wielu dekad miliony zestawów audio, zestawów kina domowego oraz telewizorów. Jako lider w dziedzinie innowacji dźwiękowych zapewniamy odpowiednią jakość dźwięku komputerowych zestawów audio.

 • Miękki panel — dźwięk wysokiej jakości z b. cienkich głośników

  Miękki płaski panel to wielokrotnie nagradzana technologia wykorzystująca 3 unikalne patenty firmy Philips, która umożliwia uzyskanie doskonałej jakości dźwięku z bardzo cienkich głośników.

 • Zgodność ze źródłami dźwięku muzyki, gier, filmów i Internetu

  Można odtwarzać dźwięk ze źródeł wszystkich typów: muzykę, gry, filmy i pliki internetowe, więc bez względu na to, czego chcesz słuchać zapewniamy Ci dźwięki multimedialne bardziej wciągające niż kiedykolwiek przedtem.

 • Dźwięk 5.1-kanałowy do odtwarzania Dolby Digital® i EAX®

  Dźwięk 5.1-kanałowy do odtwarzania dźwięku ze źródeł Dolby Digital® i EAX®

 • Jednocześnie łączy 3 źródła audio z głośnikami

  Do systemu głośników można jednocześnie podłączyć 3 źródła sygnału audio (takie jak telewizor, komputer i odtwarzacz MP3). Źródła dźwięku można teraz przełączać, naciskając jeden przycisk, bez potrzeby przełączania jakichkolwiek kabli.

 • Łatwe podłączenie do komputera

  Możliwość podłączenia do komputera

 • Głośnik niskotonowy do basów i satelity do tonów wysokich

  System dźwiękowy składa się z głośnika niskotonowego, który został zoptymalizowany do odtwarzania częstotliwości basowych, i głośników satelitarnych, które zostały zoptymalizowane do odtwarzania średnich i wysokich częstotliwości. W efekcie otrzymujemy system, który z pełną mocą odtwarza pełny zakres częstotliwości dźwięku od głębokich basów do kryształowo czystych wysokich tonów przy minimalnych zniekształceniach.

 • Głośniki Bass Reflex zapewniają wydajne, głębsze basy

  Zestaw głośnikowy z systemem Bass Reflex emituje niskie tony o większej głębi niż kompaktowy system głośnikowy. Zestaw ten różni się od systemu kompaktowego tubą basową akustycznie zharmonizowaną z głośnikiem niskotonowym, co pozwala uniknąć obcinania niskich dźwięków. Efekt to głębszy regulowany bas i mniejsze zniekształcenia. System działa w ten sposób, że wprowadza w rezonans masę powietrza znajdującą się w tubie basowej, aby wibrowała jak zwykły głośnik niskotonowym. W połączeniu z reakcją głośnika niskotonowego oznacza to ogólne wzmocnienie basów i większą ich głębię.

 • Dynamiczne wzmocnienie tonów niskich dowolnej głośności

  Dynamiczne cyfrowe wzmocnienie tonów niskich (Digital DBB) to inteligentny wzmacniacz tonów niskich, który pozwala maksymalnie wzmocnić basy przy dużej głośności, nie zniekształcając dźwięku, i przy niskiej głośności, nie obcinając dolnych częstotliwości. Głośność i poziom basów są stale monitorowane i kalibrowane przez zaawansowane układy elektroniczne, które nie dopuszczają do powstania zniekształceń. Uzyskane w ten sposób basy mają optymalne właściwości. Dynamiczne cyfrowe wzmocnienie tonów niskich sprawia, że basy są zawsze najwyższej jakości — niezależnie od poziomu głośności.

 • Drewniana obudowa daje dobrą jakość odtwarzania basów

  Obudowa głośnika niskotonowego jest wykonana z drewna, co daje doskonałą stabilność i jakość akustyczną.

 • Oznakowane złącza w różnych kolorach przyspieszają łączenie

  Kable w różnych kolorach, wyraźne oznaczenia i łatwo zrozumiała dokumentacja pozwalają uruchomić urządzenie w kilka minut

 • Łatwe sterowanie wszystkimi potrzebnymi funkcjami

  Pilot na podczerwień zapewnia najwygodniejszy sposób sterowania urządzeniem bez ruszania się z krzesła.

 • Ekranowanie magnetyczne eliminuje zakłócenia obrazu na monitorze

  Ponieważ magnesy dużej mocy w przetwornikach głośników są ekranowane magnetycznie, nie ma niebezpieczeństwa, że obraz zostanie zniekształcony lub monitor komputera zostanie uszkodzony, gdy głośnik będzie stać w jego pobliżu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu