1
Niezbadane

Monitor HalO™

  Monitor HalO™

  Popraw swoją widoczność

  Możesz kontrolować wydatki dzięki temu sterowanemu przez sieć, 42-calowemu monitorowi LCD wyposażonemu w technologię Philips HalO™. Oferuje on szeroki wachlarz funkcji, które obsługują nawet najbardziej wymagające aplikacje, i zadziwia efektownym, zmieniającym kolor ekranem z technologią Philips HalO™. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Monitor HalO™

107 cm (42"), Multimedialny, Full HD BDL4230EC/00 Znajdź podobne produkty

Popraw swoją widoczność

i nie zostawaj w tyle

 • Opracowany pod kątem całodobowej pracy

  Opracowany pod kątem całodobowej pracy

  Ponieważ interesy prowadzi się bez przerwy, nasze monitory informacyjno-reklamowe zostały zaprojektowane z myślą o całodobowej pracy. Dzięki doskonałym podzespołom gwarantującym lepszą jakość można mieć pewność, że te modele będą działały niezawodnie przez całą dobę.

 • Philips HalO™

  Przyciągająca wzrok funkcja HalO™ to wyjątkowe i opatentowane rozwiązanie. Funkcja HalO™ tworzy wokół reklamowanej treści obramowanie, którego kolor można określić samodzielnie lub zmieniać automatycznie, co pomaga wyróżnić reklamowaną treść na tle innych. Idealne rozwiązanie dla ośrodków wypoczynkowych, sklepów, gier, hoteli, klubów fitness i wielu innych zastosowań. Funkcja HalO™ skierowana jest do użytkowników, którzy chcą dodać jakiś wyróżniający element do cyfrowych projektów informacyjno-reklamowych.

 • Funkcjonalna komora w tylnej obudowie umożliwia umieszczenie małego komputera

  Profesjonalne komputery są często częścią publicznych instalacji informacyjno-reklamowych. Ich zaletą jest większa głębia przekazu, ale niestety wiąże się z nimi konieczność montowania dodatkowych kabli. Ten wyświetlacz ma wbudowaną funkcjonalną komorę w tylnej obudowie, pasującą do większości małych komputerów. Dodatkowo zawiera również rozwiązania redukujące liczbę przewodów.

 • Funkcja oszczędności energii SmartPower

  Intensywność podświetlenia można regulować oraz programować przy użyciu systemu, który pozwala ograniczyć zużycie energii do 50% i znacznie obniżyć koszty związane z energią.

 • Ekran LCD Full HD 1920x1080p

  Wyświetlacz ten wyświetla obraz z rozdzielczością zwaną Full HD. Najnowocześniejsza technologia ekranów LCD umożliwia wyświetlanie obrazu panoramicznego wysokiej rozdzielczości (1080 progresywnych linii po 1920 pikseli każda), co pozwala uzyskać najwyższą jakości obrazu z dowolnego sygnału wejściowego w formacie HD do 1080 linii. Obraz jest czysty, bez migotania, ma optymalną jasność i rewelacyjne kolory. Żywy i ostry obraz zapewnia niezapomniane wrażenia podczas oglądania.

 • Automatyczne dopasowanie jasności do warunków otoczenia

  Ustawienia obrazu są dopasowywane automatycznie do oświetlenia otoczenia bez interwencji użytkownika.

 • Zaawansowana funkcja zapobiegająca efektowi poświaty obrazu

  Wyświetlanie statycznych obrazów na ekranie przez dłuższy czas może spowodować wyświetlanie „widmowego” obrazu na wyświetlaczu LCD. Taki obraz nie jest wyświetlany na ekranie na stałe, jednak należy temu zapobiegać, zwłaszcza w miejscach, gdzie obraz wyświetlany jest bez przerwy.

 • Zdalne zarządzanie i konfiguracja za pośrednictwem portu RS232

  Funkcja zdalnego zarządzania umożliwia sterowanie monitorami i regulację ich ustawień za pośrednictwem portu RS232. Dzięki wykorzystaniu poleceń CEC możesz mieć przez cały czas pełną kontrolę nad monitorami należącymi do sieci.

 • Zgodność z normą RoHS zapewniona w trosce o środowisko naturalne

  Produkty firmy Philips zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z normami określonymi w dyrektywie dotyczącej ograniczenia stosowania substancji niebezpiecznych (RoHS), które ograniczają możliwość użycia ołowiu i innych toksycznych substancji szkodliwych dla zdrowia oraz środowiska.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu