1
Monitory

Ekran 3D niewymagający okularów

  Ekran 3D niewymagający okularów

  Obraz 3D z niesamowitą głębią

  Zaprezentuj swój przekaz w niesamowitym formacie 3D z doskonałą jakością obrazu — bez konieczności zakładania specjalnych okularów. Dzięki 28 obrazom efekt jest oszałamiający i zachwyci publiczność. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Signage Solutions Ekran 3D niewymagający okularów

55", Podświetlenie krawędziowe LED, Full HD, Autostereoskopowy monitor 3D BDL5535VS/00 Znajdź podobne produkty

Obraz 3D z niesamowitą głębią

Brak konieczności zakładania specjalnych okularów

 • Autostereoskopowy monitor 3D

  Autostereoskopowy monitor 3D

  Niesamowite wrażenia 3D bez potrzeby korzystania ze specjalnych okularów dzięki stereoskopowemu efektowi 3D. Wykorzystana technologia elementów dwuwypukłych zapewnia doskonałą wyrazistość i głębię, sprawiając, że wrażenia 3D są jeszcze naturalniejsze i przyjemniejsze.

 • Opracowany pod kątem całodobowej pracy

  Opracowany pod kątem całodobowej pracy

  Ponieważ interesy prowadzi się bez przerwy, nasze monitory informacyjno-reklamowe zostały zaprojektowane z myślą o całodobowej pracy. Dzięki doskonałym podzespołom gwarantującym lepszą jakość można mieć pewność, że te modele będą działały niezawodnie przez całą dobę.

 • Technologia LED Full HD zapewniająca doskonały obraz

  Białe diody LED to półprzewodnikowe urządzenia, które osiągają pełną jasność szybciej, skracając czas rozgrzewania. Diody LED nie zawierają rtęci, co umożliwia ich ponowne przetworzenie i ekologiczną utylizację. Diody LED umożliwiają lepsze sterowanie podświetleniem LCD, zapewniając niezwykle wysoki współczynnik kontrastu. Doskonałe odwzorowanie kolorów to rezultat jednolitego poziomu jasności na ekranie.

 • 28 obrazów soczewkowych zapewnia niezwykle płynny obraz 3D

  Dzięki 28 obrazom soczewkowym można „zaglądać za” wirtualne obiekty na wyświetlaczu 3D, co gwarantuje najbardziej zachwycające efekty wizualne w 3D.

 • Dwutrybowy monitor 3D i 2D

  Monitor oferuje wiele możliwości zastosowań — można z niego korzystać zarówno w trybie 2D, jak i 3D. Panel 4K o bardzo wysokiej rozdzielczości zapewnia wspaniałą jakość obrazu oraz wierne oddawanie kolorów w obu trybach. Zintegrowany rdzeń renderujący umożliwia korzystanie z kreatorów zawartości i oferuje użytkownikom pełną kontrolę nad jakością obrazu oraz ustawieniami efektu głębi.

 • Regulowane efekty wyodrębnienia wzmagają wrażenie trójwymiarowości

  Wciągające efekty wyodrębnienia części obrazu na ekranie (z możliwością regulacji) wzmagają wrażenie trójwymiarowości w przypadku dowolnego zastosowania.

 • Funkcjonalna komora w tylnej obudowie umożliwia umieszczenie małego komputera

  Profesjonalne komputery są częścią większości publicznych instalacji informacyjno-reklamowych. Niestety często wymagają większej ilości miejsca za wyświetlaczami oraz zastosowania plączących się przewodów. Rozwiązaniem jest nasz wyświetlacz z wbudowaną funkcjonalną komorą w tylnej obudowie pasującą do większości małych komputerów. Zastosowany system porządkowania przewodów pozwala zapewnić porządek i profesjonalny wygląd.

 • Proces spajania optycznego zapewnia wysoki kontrast i jasne kolory

  Spajanie optyczne (ang. optical bonding) to proces łączenia szkła ochronnego z wyświetlaczem za pomocą kleju. Poprawia on kontrast wyświetlacza, zmniejszając ilość odbitego światła otoczenia. Spajanie optyczne maksymalizuje żywotność wyświetlacza i zwiększa jego trwałość.

 • Rozwiązanie w systemie 3D

  System polega na maksymalnym wykorzystywaniu materiałów i pomysłów stosowanych w monitorach informacyjno-reklamowych 2D. Głównym czynnikiem, który to umożliwia, jest wszechstronny format 2D-plus-Depth pozwalający oddzielić proces tworzenia zawartości od jej wyświetlania. Zintegrowany rdzeń renderujący zastosowany w autostereoskopowych monitorach 3D obsługuje wyjątkowy format obrazu Declipse, który zapewnia prawdziwie przestrzenny efekt trójwymiarowy.

 • Wyświetlanie zawartości 3D

  Monitor jest wyposażony w narzędzia umożliwiające odtwarzanie zawartości 3D i sterowanie parametrami wyświetlania obrazu w 3D i 2D. Zawartość 3D może zostać utworzona za pośrednictwem wtyczek dostępnych w popularnych pakietach oprogramowania przeznaczonych do tworzenia animacji 3D. Zawartość 2D lub stereo można przekształcić w format 2D-plus-Depth. Format ten jest zgodny z istniejącymi narzędziami kompresji, jako że szerokość dodatkowego pasma głębi jest niewielka.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu