1
Odtwarzacze multimedialne

Fidelio

Philips Fidelio

Odtwarzacz płyt Blu-ray

  • KA

  Philips Fidelio

  Odtwarzacz płyt Blu-ray

  Kinowa jakość obrazu i dźwięku

  Poczuj w pełni, na czym polega rozrywka audiowizualna w 3D na najwyższym poziomie, która może śmiało konkurować z rzeczywistością. Zobacz żywy, krystalicznie czysty obraz i ciesz się szczegółowym dźwiękiem wysokiej jakości dzięki temu zachwycającemu odtwarzaczowi Blu-ray DVD BDP9700 firmy Philips. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Fidelio Odtwarzacz płyt Blu-ray

Qdeo, Zwiększ. obrazu do formatu 4K Ultra HD, Przetworniki TI Burr-Brown, Miracast™ BDP9700/12 Znajdź podobne produkty

Kinowa jakość obrazu i dźwięku

dzięki przetwarzaniu wideo Qdeo Ultra HD

 • Przetwarzanie wideo Qdeo™ dla filmów w ich najczystszej formie

  Przetwarzanie wideo Qdeo™ dla filmów w ich najczystszej formie

  Qdeo™ technologia przetwarzania wideo, która pozwala cieszyć się naturalnym obrazem. Większość typów obrazu wideo charakteryzuje się zniekształceniami i zakłóceniami, które przeszkadzają w oglądaniu. Przetwarzanie Qdeo™ pozwala uzyskać obraz charakteryzujący się mniejszym natężeniem szumów, poprawionym kolorem, lepszym kontrastem, większą szczegółowością i głębią. Co więcej, technologia Qdeo™ współpracuje ze wszystkimi rodzajami źródeł wideo, w tym z formatami Blu-ray, DVD, a nawet z pochodzącymi z Internetu filmami o niskiej rozdzielczości.

 • Przetworniki cyfrowo-analogowe firmy TI Burr-Brown zapewniają bardzo szczegółowe odwzorowanie dźwięku

  Przetworniki cyfrowo-analogowe firmy TI Burr-Brown zapewniają bardzo szczegółowe odwzorowanie dźwięku

  TI Burr-Brownto znana marka będąca synonimem wysokiej wydajności i jakości. Specjalizuje się w produkcji komponentów hi-fi o jakości zadowalającej gusta audiofilów, takich jak przetworniki cyfrowo-analogowe. Firma Philips wybrała przetworniki, które przetwarzają cyfrowe sygnały audio na sygnały analogowe dzięki częstotliwości próbkowania 192 kHz i 24-bitowej rozdzielczości. W rezultacie można przechwycić więcej informacji z oryginalnej analogowej fali dźwiękowej i uzyskać lepszą jakość odtwarzania dźwięku.

 • Oddzielny zasilacz toroidalny pozwalający uzyskać czysty dźwięk bez szumów

  Oddzielny zasilacz toroidalny pozwalający uzyskać czysty dźwięk bez szumów

  Toroidalny zasilacz jest to okrągły zasilacz z rdzeniem zasilającym. Korzystając z toroidalnego transformatora i zasilacza liniowego można mieć pewność stabilnego i bezzakłóceniowego źródła zasilania przeznaczonego dla analogowych sygnałów audio. Nowoczesna konstrukcja zapobiega sprzęganiu dźwięków cyfrowych, natomiast w przypadku tradycyjnej konstrukcji cyfrowe sygnały wideo oraz analogowe sygnały audio są zasilane z tego samego źródła. W rezultacie otrzymujemy czysty dźwięk z minimum zakłóceń.

 • Wielokanałowy format dźwięku SACD gwarantuje pełne zanurzenie w muzyce

  Wielokanałowy format dźwięku SACD gwarantuje pełne zanurzenie w muzyce

  Przygotowane do wielokanałowego SACD. Ten format muzyczny nowej generacji umożliwia odtwarzanie muzyki najwyższej jakości, dźwięku przestrzennego 5.1 oraz zapewnia pełną zgodność ze starszymi i nowymi płytami CD.

 • Certyfikat DivX Plus HD do odtwarzania plików w formacie DivX HD

  Certyfikat DivX Plus HD do odtwarzania plików w formacie DivX HD

  Format DivX Plus HD, obsługiwany przez odtwarzacz Blu-ray i/lub DVD, to najnowsza technologia DivX umożliwiająca oglądanie obrazów i filmów z Internetu w wysokiej rozdzielczości bezpośrednio w telewizorze HD firmy Philips lub na komputerze. DivX Plus HD obsługuje odtwarzanie treści DivX Plus (obrazy H.264 HD z wysokiej jakości dźwiękiem AAC plików MKV) lecz także poprzednich wersji formatu DivX do rozdzielczości 1080p. DivX Plus HD gwarantuje prawdziwą jakość HD cyfrowych obrazów.

 • Funkcja EasyLink umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami HDMI CEC przy użyciu jednego pilota.

  Funkcja EasyLink umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami HDMI CEC przy użyciu jednego pilota.

  Funkcja EasyLink pozwala sterować kilkoma urządzeniami (np. odtwarzaczem DVD, odtwarzaczem Blu-ray, głośnikiem SoundBar, kinem domowym, telewizorem itp.) za pomocą jednego pilota. Standardowy protokół HDMI CEC zapewnia udostępnianie funkcji między urządzeniami za pomocą przewodu HDMI. Jedno naciśnięcie przycisku umożliwia jednoczesne sterowanie wszystkimi podłączonymi urządzeniami z funkcją HDMI CEC. Korzystanie z funkcji trybu gotowości i odtwarzania jest teraz prostsze niż kiedykolwiek.

 • Wbudowana technologia WiFi-n zapewniająca szybszy i szerszy odbiór bezprzewodowy

  Wbudowana technologia WiFi-n zapewniająca szybszy i szerszy odbiór bezprzewodowy

  Technologia WiFi-n, także określana jako IEEE 802.11n, jest nowym standardem sieci bezprzewodowej. Wyposażona jest ona w wiele nowych opcji, aby poprawić jakość połączenia bezprzewodowego, zapewniając tym samym większą prędkość oraz szerszy zasięg w porównaniu z poprzednimi standardami Wi-Fi. WiFi-n jest także zgodna z poprzednimi wersjami, co gwarantuje możliwość przesyłu i odbioru z routerów do odtwarzaczy, które obsługują starsze standardy Wi-Fi.

 • Dolby TrueHD i DTS-HD MA zapewniają 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny HD

  Dolby TrueHD i DTS-HD MA zapewniają 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny HD

  Formaty DTS-HD Master Audio oraz Dolby TrueHD wydobywają z płyt Blu-ray 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny doskonałej jakości. Odtwarzany dźwięk jest niemalże niemożliwy do odróżnienia od wersji studyjnej, tak więc słyszysz dokładnie to, co było zamysłem twórców. Formaty DTS-HD Master Audio oraz Dolby TrueHD stanowią wspaniałe uzupełnienie Twoich wrażeń z rozrywki w jakości HD.

 • Zaprezentuj na ekranie telewizora materiały z urządzenia z certyfikatem Miracast™

  Zaprezentuj na ekranie telewizora materiały z urządzenia z certyfikatem Miracast™

  Miracast™ to standard bezprzewodowej, bezpośredniej transmisji obrazu za pośrednictwem połączeń Wi-Fi Direct. Uproszczony interfejs użytkownika umożliwia łatwe powielenie obrazu z urządzenia przenośnego na większym ekranie z pomocą urządzenia posiadającego certyfikat Miracast™ — bez ograniczeń związanych z kodekami służącymi do dekodowania oryginalnej treści.

 • Teraz możesz zwiększyć rozmiar obrazu Full HD i wyświetlić go w rozdzielczości 4K Ultra HD

  Teraz możesz zwiększyć rozmiar obrazu Full HD i wyświetlić go w rozdzielczości 4K Ultra HD

  Oglądaj ulubione filmy i zdjęcia w nieosiągalnej wcześniej jakości. Nadaj standardowym filmom i zdjęciom w rozdzielczości HD niesamowitą ostrość i czterokrotnie większą szczegółowość (rozdzielczość 4K x 2K) na ekranie telewizora 4K dzięki funkcji zwiększania rozmiaru obrazu, w jaką wyposażony jest odtwarzacz BDP7750.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu