Niezbadane

LCD Outdoor Touch Totem

  LCD Outdoor Touch Totem

  Lepsza interakcja z publicznością na dworze

  Zaprezentuj publiczności najistotniejsze informacje lub przekaz marketingowy w doskonałej wyrazistości. Dzięki interaktywnemu ekranowi dotykowemu możesz również sprawić, aby klient zaangażował się znacznie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

LCD Outdoor Touch Totem

117 cm (46"), Multimedialny, Full HD BDT4651TO/02 Znajdź podobne produkty

Lepsza interakcja z publicznością na dworze

dzięki monitorowi wielodotykowemu Outdoor Totem

 • 2 punkty dotykowe

  Korzystaj z interaktywnych funkcji dotykowych. Monitor jest wyposażony w bardziej wytrzymały ekran dotykowy i obsługuje gesty wielodotykowe, dzięki czemu sprawdza się z bardziej wszechstronnym oprogramowaniem dotykowym.

 • Pojemnościowy ekran dotykowy

  Ten pojemnościowy ekran dotykowy jest wykonany ze szkła hartowanego o grubości 5 mm, dzięki czemu doskonale nadaje się do użytku publicznego i jest łatwy w czyszczeniu.

 • Do użytku w każdych warunkach pogodowych

  Monitor Totem doskonale sprawdza się w zastosowaniach informacyjno-reklamowych na zewnątrz. Można go użyć, aby zaprosić klientów lub wskazać im drogę. Montaż zewnętrznego monitora Totem jest łatwy, dzięki czemu można go zainstalować w dowolnym miejscu. Wyświetlacz jest odporny na warunki pogodowe i zabezpiecza wszystkie urządzenia przed szkodliwym wpływem otoczenia. Zintegrowane chłodzenie, wentylacja i ogrzewanie pozwalają na działanie w każdych warunkach.

 • Funkcja oszczędności energii SmartPower

  Intensywność podświetlenia można regulować oraz programować przy użyciu systemu, który pozwala ograniczyć zużycie energii do 50% i znacznie obniżyć koszty związane z energią.

 • Zgodny z dowolnym oprogramowaniem

  Nasze ekrany dotykowe są zgodne z większością rodzajów oprogramowania dostępnych na rynku, w tym Windows XP/7, Mac OS, Omnitapps — BMT1909/00. Można je podłączyć za pomocą złącza USB do komputera stacjonarnego lub laptopa.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też