Niezbadane

LCD Outdoor Touch Totem

  LCD Outdoor Touch Totem

  Lepsza interakcja z publicznością na dworze

  Zaprezentuj publiczności najistotniejsze informacje lub przekaz marketingowy w doskonałej wyrazistości. Dzięki interaktywnemu ekranowi dotykowemu możesz również sprawić, aby klient zaangażował się znacznie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

LCD Outdoor Touch Totem

117 cm (46"), Multimedialny, Full HD BDT4651TO/02 Znajdź podobne produkty

Lepsza interakcja z publicznością na dworze

dzięki monitorowi wielodotykowemu Outdoor Totem

 • 2 punkty dotykowe

  Korzystaj z interaktywnych funkcji dotykowych. Monitor jest wyposażony w bardziej wytrzymały ekran dotykowy i obsługuje gesty wielodotykowe, dzięki czemu sprawdza się z bardziej wszechstronnym oprogramowaniem dotykowym.

 • Pojemnościowy ekran dotykowy

  Ten pojemnościowy ekran dotykowy jest wykonany ze szkła hartowanego o grubości 5 mm, dzięki czemu doskonale nadaje się do użytku publicznego i jest łatwy w czyszczeniu.

 • Do użytku w każdych warunkach pogodowych

  Monitor Totem doskonale sprawdza się w zastosowaniach informacyjno-reklamowych na zewnątrz. Można go użyć, aby zaprosić klientów lub wskazać im drogę. Montaż zewnętrznego monitora Totem jest łatwy, dzięki czemu można go zainstalować w dowolnym miejscu. Wyświetlacz jest odporny na warunki pogodowe i zabezpiecza wszystkie urządzenia przed szkodliwym wpływem otoczenia. Zintegrowane chłodzenie, wentylacja i ogrzewanie pozwalają na działanie w każdych warunkach.

 • Funkcja oszczędności energii SmartPower

  Intensywność podświetlenia można regulować oraz programować przy użyciu systemu, który pozwala ograniczyć zużycie energii do 50% i znacznie obniżyć koszty związane z energią.

 • Zgodny z dowolnym oprogramowaniem

  Nasze ekrany dotykowe są zgodne z większością rodzajów oprogramowania dostępnych na rynku, w tym Windows XP/7, Mac OS, Omnitapps — BMT1909/00. Można je podłączyć za pomocą złącza USB do komputera stacjonarnego lub laptopa.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu