1
Akcesoria komputerowe

Bezprzewodowa stacja bazowa

  Bezprzewodowa stacja bazowa

  Zobacz, jak działa dom „podłączony” do sieci

  Stacja bazowa CPWBS054 jest kluczem do stworzenia bezpiecznej, wydajnej i szybkiej sieci bezprzewodowej Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zobacz, jak działa dom „podłączony” do sieci

Serce Twojej bezprzewodowej sieci

 • Oprogramowanie pomoże zainstalować urządzenie w 3 minuty

  Kreator instalacji prowadzi krok za krokiem przez proces instalacji i umożliwia początkującym użytkownikom komputera zainstalować bardzo złożony sprzęt

 • UPnP umożliwia komunikowanie się różnych urządzeń między sobą

  UPnP (Universal Plug and Play) określa protokół sieciowy umożliwiający komunikację pomiędzy różnymi urządzeniami. Urządzenia, które mogą odtwarzać pewną zawartość (obrazy, dźwięk, filmy), mogą komunikować się w sieci i łączyć z miejscami, gdzie przechowywane są określone pliki. Wtedy pliki są wymieniane pomiędzy urządzeniami — nie przerywając Tobie dobrej zabawy.

 • Szybkość 54 megabity na sekundę

  Przepustowość równa 54 Mb/s (802.11g) to standard w przypadku sieci bezprzewodowych WiFi 802.11g zapewniający olbrzymi przepływ danych równy 54 megabitom na sekundę. Działa on również w paśmie częstotliwości 2,4 GHz i wykorzystuje różne technologie radiowe w celu zwiększenia przepustowości łącza.

 • Połączenie z każdym urządzeniem Wi-Fi

  Certyfikat Wi-Fi zapewnia możliwość komunikowania się z wszystkimi innymi produktami Wi-Fi. W skład komitetu Wi-Fi wchodzą firmy: Philips, Microsoft, IBM, Dell i kilka innych, które wyznaczają standardy przemysłowe.

 • Aktualizacja przez Internet — zawsze aktualna wersja produktu

  Nowe opcje, funkcje i formaty mediów są automatycznie pobierane do urządzenia z Internetu przez połączenie szerokopasmowe.

 • Wysoki poziom bezpieczeństwa

  Bezpieczeństwo bezprzewodowe zapewniane przez standard Wi-Fi. W niektórych przypadkach do ochrony danych bezprzewodowych wystarczą WAP, WEP lub Tkip. WEP działa w trybie szyfrowania 40-bitowego (zwanego również 64-bitowym) lub 108-bitowego (zwanego również 128-bitowym). Chociaż szyfrowanie 108-bitowe jest związane z dłuższym algorytmem, dekodowanie którego zajmuje więcej czasu, to zapewnia ono lepsze bezpieczeństwo niż podstawowe szyfrowanie 40-bitowe (64-bitowe).

 • Bezprzewodowa komunikacja radiowa oparta na standardzie IEEE802.11

  Standard WiFi oznacza, że nie trzeba instalować kabli łączących komputery, urządzenia peryferyjne i sprzęt audio/wideo w różnych pomieszczeniach.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu