1
Akcesoria komputerowe

Bezprzewodowa karta sieciowa do notebooka

  Bezprzewodowa karta sieciowa do notebooka

  Swoboda komputera przenośnego z możliwością pracy w sieci

  Karta sieci bezprzewodowej CPWNA100 do notebooków pozwoli włączyć komputer przenośny do domowej sieci urządzeń z prędkością do 108 Mb/s

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Swoboda komputera przenośnego z możliwością pracy w sieci

Powiększ swoją bezprzewodową sieć

 • Oprogramowanie pomoże zainstalować urządzenie w 3 minuty

  Kreator instalacji prowadzi krok za krokiem przez proces instalacji i umożliwia początkującym użytkownikom komputera zainstalować bardzo złożony sprzęt

 • Połączenie z każdym urządzeniem Wi-Fi

  Certyfikat Wi-Fi zapewnia możliwość komunikowania się z wszystkimi innymi produktami Wi-Fi. W skład komitetu Wi-Fi wchodzą firmy: Philips, Microsoft, IBM, Dell i kilka innych, które wyznaczają standardy przemysłowe.

 • Wysoki poziom bezpieczeństwa

  Bezpieczeństwo bezprzewodowe zapewniane przez standard Wi-Fi. W niektórych przypadkach do ochrony danych bezprzewodowych wystarczą WAP, WEP lub Tkip. WEP działa w trybie szyfrowania 40-bitowego (zwanego również 64-bitowym) lub 108-bitowego (zwanego również 128-bitowym). Chociaż szyfrowanie 108-bitowe jest związane z dłuższym algorytmem, dekodowanie którego zajmuje więcej czasu, to zapewnia ono lepsze bezpieczeństwo niż podstawowe szyfrowanie 40-bitowe (64-bitowe).

 • Bezprzewodowa komunikacja radiowa oparta na standardzie IEEE802.11

  Standard WiFi oznacza, że nie trzeba instalować kabli łączących komputery, urządzenia peryferyjne i sprzęt audio/wideo w różnych pomieszczeniach.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu