SmartCard

  SmartCard

  Zaskocz gości telewizją cyfrową

  Za pomocą DVB-T Smartcard możesz zmienić zwykły telewizor analogowy w samodzielny odbiornik cyfrowy.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zaskocz gości telewizją cyfrową

w telewizorze analogowym.

 • Jeden pilot zdalnego sterowania

  Karta zostanie dołączona do specjalnego pilota w pokoju hotelowym, co pozwoli zaoferować gościowi oglądanie telewizji cyfrowej bez konieczności używania dodatkowego pilota.

 • Intuicyjna obsługa telewizora

  To rozwiązanie pozwala zaoferować gościom oglądanie telewizji cyfrowej bez dodatkowego dekodera w pokoju. Umożliwia ono również udostępnienie kanałów analogowych i cyfrowych lub tylko cyfrowych.

 • Synchronizacja zegara w telewizorze z cyfrowym źródłem sygnału czasu

  Jeżeli Twój telewizor hotelowy jest wyposażony w zegar, karta DVB-T pozwala synchronizować wskazania czasu z zewnętrznym zegarem cyfrowym.

 • Wydłużenie okresu sprawności użytkowej telewizora hotelowego

  Możesz wydłużyć okres sprawności wolnostojącego hotelowego telewizora cyfrowego poprzez wzbogacenie go o funkcje samodzielnego odbiornika cyfrowego zamiast kupowania nowego telewizora cyfrowego.

 • Klonowanie ustawień telewizora

  Umożliwia kopiowanie ustawień telewizora. Funkcja ta gwarantuje jednakowe ustawienia na różnych telewizorach oraz znacznie skraca czas i koszty instalacji.

 • Łatwe unowocześnianie telewizorów w systemie analogowym

  Karta DVB-T pozwala w prosty sposób unowocześniać telewizory analogowe, aby uczynić z nich samodzielne odbiorniki cyfrowe z zachowaniem funkcji hotelowych, które są już dostępne w telewizorze hotelowym.

 • Zintegrowane zabezpieczenie przed manipulacją

  Jeżeli Twój telewizor hotelowy ma odpowiednie gniazdo, wystarczy wsunąć w nie kartę DVB-T Smartcard, aby uzyskać skuteczne rozwiązanie odporne na manipulację przez osoby niepowołane. Dlatego niepotrzebne jest dodatkowe gniazdo zasilania, przewody, itd.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też