1
Niezbadane

Karty informacyjno-reklamowe

  Karty informacyjno-reklamowe

  Easy Advertiser (EA)

  Łatwe w obsłudze, wolnostojące karty reklamowe, które współpracują z naszymi profesjonalnymi monitorami informacyjno-reklamowymi do reklamowania treści medialnych. Dzięki EA Publisher możesz stworzyć własny pokaz slajdów reklamujących treści i programy medialne oraz filmy przez całą dobę. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Karty informacyjno-reklamowe

Easy Advertiser (EA) CRD01/00 Znajdź podobne produkty

Easy Advertiser (EA)

Doskonale proste rozwiązanie informacyjno-reklamowe

 • Kompletne i gotowe do użytku rozwiązanie informacyjno-reklamowe

  Masz już biurowy komputer PC z zainstalowanym programem PowerPoint, aparat cyfrowy z programem do zarządzania zdjęciami i filmami na komputerze oraz wyświetlacz informacyjno-reklamowy z serii Philips BDLx231Cx/00. Teraz w Twoim sklepie lub dziale brakuje tylko jednego dodatkowego urządzenia. Easy Advertiser to kompletny pakiet obejmujący pamięć USB typu stick o pojemności 1 GB, wszystkie przewody, wspornik oraz kartę inteligentną z zaawansowaną elektroniką do odtwarzania z karty pamięci USB prezentacji, którą stworzysz za pomocą programu Easy Advertiser Publisher. Kartę należy zainstalować zgodnie z zaleceniami w instrukcji obsługi.

 • Prosta aplikacja na komputery PC do zarządzania treścią prezentacji

  Tworząc samodzielnie zawartość prezentacji reklamowej lub komunikatu wewnątrzfirmowego, chcesz używać standardowych narzędzi, które już posiadasz, w połączeniu z prostym programem do edycji treści. Easy Advertiser Publisher to program dla systemu Windows, który pozwala importować slajdy programu MS PowerPoint, zdjęcia w formacie JPEG i filmy w formacie MPEG. Program znacznie ułatwia tworzenie planów emisji poszczególnych treści w ciągu doby. Porządek czynności jest prosty: stworzenie treści, zaplanowanie jej w czasie i publikacja poprzez zapisanie na urządzeniu pamięci masowej USB.

 • Zgodność z normą RoHS zapewniona w trosce o środowisko naturalne

  Produkty firmy Philips zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z normami określonymi w dyrektywie dotyczącej ograniczenia stosowania substancji niebezpiecznych (RoHS), które ograniczają możliwość użycia ołowiu i innych toksycznych substancji szkodliwych dla zdrowia oraz środowiska.

 • Nie ma potrzeby instalowania łącza internetowego.

  Ten samodzielny i prosty w obsłudze produkt służy do realizacji działań związanych z informacją i reklamą bez konieczności subskrybowania dodatkowych usług i przeprowadzania czasochłonnych instalacji. Wystarczy zapisać odpowiednią treść na urządzeniu pamięci masowej USB za pomocą dołączonej aplikacji na biurowym lub domowym komputerze PC, włożyć kartę do urządzenia i rozpocząć odtwarzanie.

 • Możesz łączyć slajdy programu MS PowerPoint, zdjęcia i filmy wideo.

  Wymagasz pełnej twórczej wolności, która pozwoli Ci łączyć własne zdjęcia z aparatu cyfrowego, slajdy programu MS PowerPoint i filmy (o wysokiej rozdzielczości nawet 720p!) w dowolnej kolejności i czasie? Easy Advertiser umożliwia łatwe łączenie tych treści i tworzenie prezentacji, która wywrze maksymalne wrażenie na oglądających.

 • Planuj, co chcesz i kiedy chcesz.

  Możesz dowolnie zaplanować prezentację danych treści w odpowiednim czasie w ciągu 24 godzin, aby zaspokoić potrzeby klientów. Aplikacja Easy Advertiser Publisher umożliwia planowanie jednego lub wielu okien czasowych, w których możesz umieszczać wybraną zawartość metodą „przeciągnij i upuść”. Następnie za pomocą tej samej aplikacji wystarczy wyeksportować plan na urządzenie pamięci masowej USB, wsunąć je w gniazdo karty i uruchomić prezentację zgodnie z planem.

 • Automatyczny tryb gotowości w przypadku braku aktywnego planu emisji prezentacji

  W przypadku niezaprogramowania przebiegu dobowego prezentacji na wyświetlaczu informacyjno-reklamowym urządzenie przełączy się w tryb gotowości, który pozwala oszczędzać energię, dbać o środowisko, a przy okazji o portfel użytkownika. Urządzenie można błyskawicznie uruchomić pilotem i używać np. do odtwarzania płyt DVD.

 • Wykorzystaj pełne możliwości wyświetlacza do prezentacji filmów w wysokiej rozdzielczości 720p

  Wyraziste i atrakcyjne prezentacje wideo wywierają największe wrażenie na klientach. Dowolny film w wysokiej rozdzielczości 720p w formacie MPEG2 wyeksportowany do urządzenia pamięci masowej USB z poziomu aplikacji PC zostanie odtworzony w doskonałej jakości, bez przestojów lub innych zakłóceń.

 • Jeden uniwersalny pilot zdalnego sterowania

  Pilot zdalnego sterowania dołączony do wyświetlacza zapewnia płynną współpracę z aplikacją. Za jego pomocą możesz sterować dowolną funkcją.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu