1
Samochodowy sprzęt audio

Koncentryczne głośniki samochodowe

  Koncentryczne głośniki samochodowe

  Wysoka jakość dźwięku w pojeździe

  Poczuj muzykę dzięki samochodowym głośnikom stereo CSP415 firmy Philips. Te 10-centymetrowe 2-drożne głośniki mają moc szczytową 150 W i są wyposażone w lekki polipropylenowy stożek z głośnikiem wysokotonowym z miękką kopułką PEI, dzięki czemu możesz cieszyć się intensywnym, szczegółowym i czystym dźwiękiem. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wysoka jakość dźwięku w pojeździe

Poczuj muzykę dzięki samochodowym głośnikom stereo CSP415 firmy Philips. Te 10-centymetrowe 2-drożne głośniki mają moc szczytową 150 W i są wyposażone w lekki polipropylenowy stożek z głośnikiem wysokotonowym z miękką kopułką PEI, dzięki czemu możesz cieszyć się intensywnym, szczegółowym i czystym dźwiękiem. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Koncentryczne głośniki samochodowe

10, 2 cm (4"), dwudrożne, Moc szczytowa 150 W CSP415/00 Znajdź podobne produkty

Wysoka jakość dźwięku w pojeździe

dzięki 2-drożnym głośnikom stereo zapewniającym intensywny dźwięk

 • Lekki polipropylenowy stożek zapewnia wyraźny dźwięk

  Lekki polipropylenowy stożek zapewnia wyraźny dźwięk

  Wewnątrz głośnika, na cewce drgającej znajduje się membrana, aby możliwe było wyprodukowanie fali sygnalu po otrzymaniu sygnału wejściowego. Przekształca ona tę falę sygnału w falę dźwiękową. Polipropylen jest jednym z najlżejżejszych plastików, który jest doskonałym materiałem na membrany głośników ze względu na swoją wagę, wysoką wytrzymałość, sztywność oraz tolerancję na wysoką temperaturę. Te polipropylenowe stożki zapewniają muzykę najwyższej jakości, reagując na nawet najmniejszy sygnał dźwiękowy, aby wyprodukować czysty, żywy dźwięk.

 • Zawieszenie membrany o dużej czułości zapewnia szczegółowy dźwięk

  Zawieszenie membrany o dużej czułości zapewnia szczegółowy dźwięk

  Tkanina o dużej czułości łączy membranę głośnika niskotonowego z ramą głośnika, tworząc okalający system zawieszenia. Gdy dźwięk dociera do stożka wewnątrz głośnika niskotonowego, zawieszenie sprawia, że stożek powraca do wyjściowego położenia, aby mógł odebrać kolejny sygnał dźwiękowy. Dzięki temu głośnik niskotonowy może wyłapać każdy sygnał przy minimalnych zniekształceniach, zapewniając czysty i płynny dźwięk — niezależnie od tego, jak głośno lub cicho odtwarzana jest muzyka.

 • Głośnik wysokotonowy z miękką kopułką PEI zapewnia ciepłe i zróżnicowane tony

  Głośnik wysokotonowy z miękką kopułką PEI zapewnia ciepłe i zróżnicowane tony

  PEI (polieterimid) jest idealnym materiałem na kopułki głośników wysokotonowych ze względu na swoją niewielką wagę, dużą wytrzymałość na rozciąganie, dużą stabilność oraz tolerancję na wysoką temperaturę. Znajdująca się wewnątrz głośnika wysokotonowego mała membrana (otwarcie kopułki) produkuje dźwięki o wysokich częstotliwościach. Kopułki PEI mogą wyłapać nawet najwyższe dźwięki, aby muzyka była pełna szczegółów, ciepła i oddawała pełen zakres tonów wysokich. Kształt kopułki rozprowadza również dźwięk wokół, aby można było słuchać wysokich dźwięków z każdego miejsca w samochodzie.

 • Stylowe osłony głośników chronią przed uszkodzeniami

  Stylowe osłony głośników chronią przed uszkodzeniami

  Osłony głośników zostały zaprojektowane, aby nadać samochodowi luksusowy wygląd. Po zamontowaniu nad głośnikiem osłona składająca się z dwóch części (odłączanej osłony z metalowej siateczki i plastikowego pierścienia) w pełni zakrywa kopułkę głośnika wysokotonowego i stożek głośnika. Twarda i wytrzymała osłona chroni głośnik przed przypadkowymi kopnięciami i ciekawskimi paluszkami, które mogą negatywnie wpłynąć na jakość dźwięku.

 • Silny magnes ferrytowy zapewnia dźwięk najwyższej jakości

  Silny magnes ferrytowy zapewnia dźwięk najwyższej jakości

  Ferryt jest lekkim, a jednocześnie trwałym materiałem o stałym i spójnym polu magnetycznym. Jest kluczowym komponentem głośnika, który wywołuje ruch cewki drgającej i membrany. Po odebraniu sygnału wejściowego cewka drgająca działa jak elektromagnes, który sprawia, że membrany głośnika niskotonowego i głośnika wysokotonowego są przyciągane lub odpychane. Magnes ferrytowy produkuje równomierne pole magnetyczne, które zapewnia płynny ruch membrany, dzięki czemu dźwięk jest mniej zniekształcony. Zastosowanie takiego stabilnego i bardzo silnego magnesu jak ferryt sprawia, że cewka drgająca może wyprodukować głośne, a zarazem płynne dźwięki.

 • Wytrzymałość i stabilne działanie w ekstremalnych warunkach

  Wytrzymałość i stabilne działanie w ekstremalnych warunkach

 • Doskonale pasuje do wszystkich otworów na głośniki o średnicy 10 cm

  Doskonale pasuje do wszystkich otworów na głośniki o średnicy 10 cm.

 • Proste podłączanie przewodów do dedykowanych styków głośników

  Proste podłączanie przewodów do dedykowanych styków głośników

 • Solidny polipropylenowy stożek działa we wszystkich warunkach pogodowych

  Polipropylen jest doskonałym materiałem na membrany stożków głośników ze względu na działanie we wszystkich warunkach pogodowych. Gdy na zewnątrz jest wilgotno, waga stożka może wzrosnąć, co zmniejsza jego czułość. Gdy na zewnątrz jest gorąco, stożek (lub tylko jego część) może się rozszerzyć i stać się większy. W obu przypadkach dźwięk może zostać zniekształcony. Bez względu na pogodę te problemy nie dotyczą solidnych stożków polipropylenowych, które zawsze produkują czysty i intensywny dźwięk.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu