1
Zestaw kina domowego

Kompaktowy zestaw kina domowego

  DVD Video

  Kompaktowy zestaw kina domowego

  Uwiedzie Cię stylem i otoczy dźwiękiem

  Ciesz się magią filmów w mniejszych pomieszczeniach z kompaktowym zestawem kina domowego. Wbudowana uniwersalna podstawka dokująca do odtwarzacza iPod, wbudowany subwoofer, kinowy dźwięk Cinema Sound oraz funkcja zwiększania rozmiaru rozdzielczości do 1080p dzięki HDMI sprawią, że zanurzysz się w dźwięku i zachwycisz jakością obrazu.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Uwiedzie Cię stylem i otoczy dźwiękiem

— wielofunkcyjny zestaw kina domowego

 • Technologia Cinema Sound zapewnia realistyczny dźwięk przestrzenny

  Technologia Cinema Sound zapewnia realistyczny dźwięk przestrzenny

  Technologia Cinema Sound zapewnia dynamiczny dźwięk emitowany z jednoelementowego zestawu oraz niezrównane wrażenia słuchowe w dowolnym pomieszczeniu. Dzięki wykorzystaniu dokładnie skalkulowanego przetwarzania matrycowego i zjawiska psychoakustycznego oraz odpowiedniemu ustawieniu przetworników technologia Cinema Sound zapewnia znacznie poszerzoną przestrzeń dźwiękową, pozwalając słuchaczowi zanurzyć się w dźwięku przestrzennym — i nie martwić się o przewody.

 • Wbudowany subwoofer o niesamowitym brzmieniu i bez przewodów

  Wbudowany subwoofer o niesamowitym brzmieniu i bez przewodów

  Wbudowany subwoofer zapewnia szerokie spektrum niskich dźwięków, które dostarcza wspaniałych wrażeń słuchowych – zarówno podczas oglądania filmu, jak i odtwarzania płyty CD z muzyką. Całe bogactwo najgłębszych tonów jest doskonale wyraźne, co zapewnia intensywne przeżycia oraz zmysłową rozrywkę. Teraz możesz cieszyć się pełną mocą wrażeń dźwiękowych bez zbędnych przewodów zaśmiecających pokój – tańcz w salonie do muzyki podkręconej na maksa!

 • Technologia FullSound™ ożywia muzykę z plików MP3

  Technologia FullSound™ ożywia muzykę z plików MP3

  Innowacyjna technologia FullSound firmy Philips wiernie przywraca skompresowanej muzyce MP3 szczegóły dźwiękowe, a ponadto wzbogaca je, zapewniając dźwięk o jakości płyty CD. Działając w oparciu o algorytm końcowego przetwarzania dźwięku, technologia FullSound łączy w sobie naszą wiedzę w dziedzinie odtwarzania muzyki z możliwościami cyfrowej obróbki sygnału (DSP) najnowszej generacji. Pozwala to uzyskać głębsze i dynamiczniejsze tony niskie, zwiększoną ostrość głosu i dźwięku instrumentów oraz ogromne bogactwo szczegółów. Odkryj na nowo naturalne brzmienie muzyki skompresowanej do formatu MP3, które poruszy Twoją duszę i porwie Cię do tańca.

 • Zwiększanie rozmiaru obrazu do rozdzielczości High Definition zapewniające ostrzejszy obraz, dzięki złączu HDMI 1080p

  Zwiększanie rozmiaru obrazu do rozdzielczości High Definition zapewniające ostrzejszy obraz, dzięki złączu HDMI 1080p

  Funkcja zwiększania rozmiaru rozdzielczości do HDMI 1080p pozwala uzyskać krystalicznie czysty obraz. Filmy w rozdzielczości standardowej można teraz oglądać w wysokiej rozdzielczości HD, która zapewnia bardziej szczegółowy i naturalny obraz. Funkcja bez przeplotu (oznaczona literą „p” w „1080”) eliminuje układ linii występujący często na ekranie telewizora, zapewniając wyraźny obraz przez cały czas. Dodatkowo interfejs HDMI zapewnia bezpośrednie połączenie cyfrowe, które przenosi sygnał wideo HD oraz cyfrowy, wielokanałowy sygnał audio, nie dokonując ich konwersji na sygnały analogowe, co zapewnia idealną jakość obrazu i dźwięku oraz kompletny brak zakłóceń.

 • Wbudowana stacja dokująca zapewnia wygodne odtwarzanie z urządzeń iPod i iPhone

  Wbudowana stacja dokująca zapewnia wygodne odtwarzanie z urządzeń iPod i iPhone

  Wbudowana stacja dokująca do urządzenia iPod/iPhone umożliwia odtwarzanie filmów i muzyki oraz wyświetlanie zdjęć z urządzenia iPod/iPhone. Ponadto, umożliwia ładowanie i sterowanie urządzeniem iPod/iPhone oraz przeglądanie jego zawartości na ekranie telewizora – to wszystko przy użyciu pilota do zestawu kina domowego. Zintegrowana stacja dokująca pozwala cieszyć się rozrywką w domu bez kłopotów związanych z przewodami i złączami – to niezwykle proste.

 • Wyjście cyfrowe HDMI - jeden przewód i wszystko podłączone

  Wyjście cyfrowe HDMI - jeden przewód i wszystko podłączone

  Skrót HDMI oznacza interfejs multimedialny wysokiej rozdzielczości. Jest to bezpośrednie połączenie cyfrowe, przez które mogą być przekazywane zarówno sygnały wideo w wysokiej rozdzielczości, jak i wielokanałowe sygnały audio. Uniknięcie konwersji na sygnały analogowe daje idealny obraz i jakość dźwięku, zupełnie bez zakłóceń. Interfejs HDMI jest wstecznie zgodny z interfejsem DVI (Digital Video Interface).

 • Odtwarzanie wielu formatów płyt i plików

  Odtwarzanie wielu formatów płyt i plików
 • Łącze USB i MP3 umożliwia podłączanie dowolnych urządzeń przenośnych

  Łącze USB i MP3 umożliwia podłączanie dowolnych urządzeń przenośnych
 • Małe wymiary urządzenia sprawiają, że pasuje do każdego wnętrza

  Małe wymiary urządzenia sprawiają, że pasuje do każdego wnętrza
 • Oszałamiające urządzenie zapewniające wspaniały, bezprzewodowy dźwięk

  Oszałamiające urządzenie zapewniające wspaniały, bezprzewodowy dźwięk
Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu