1
Przewody i łączność

TransDock

  TransDock

  Zamocuj, odtwarzaj i ładuj odtwarzacz iPod w samochodzie

  Ciesz się muzyką z odtwarzacza iPod płynącą z samochodowych głośników dzięki inteligentnemu zestawowi TransDock. Za pomocą jednego przycisku możesz wyszukać najlepszą częstotliwość przesyłania sygnału do radia samochodowego, korzystając z systemu IntelliTune. Bezpieczne ładuj odtwarzacz iPod w podstawce dokującej i ustawiaj w odpowiedniej pozycji. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zamocuj, odtwarzaj i ładuj odtwarzacz iPod w samochodzie

z systemem wyszukiwania częstotliwości IntelliTune

 • Przesyłanie dźwięku z innych urządzeń przez gniazdo Aux-In

  Gniazdo Aux-In umożliwia łatwe podłączenie innego urządzenia w celu odtwarzania dźwięku w samochodowym zestawie stereo. Skorzystaj z przewodu mini-mini, aby przesyłać dźwięk z innego urządzenia, np. laptopa lub konsoli do gier, do samochodowego zestawu stereo.

 • Podłącz urządzenie za pomocą samochodowego gniazda Aux-In lub magnetofon kasetowy poprzez gniazdo AV-Out

  Gniazdo AV-Out umożliwia łatwe podłączenie urządzenia audio bezpośrednio do samochodowego zestawu stereo za pomocą gniazda AV-Out. Aby odtwarzać zawartość audio urządzenia w samochodowym zestawie stereo, skorzystaj z adaptera kasetowego lub podłącz urządzenie do gniazda wejściowego Aux-In za pomocą przewodu mini-mini.

 • Gniazdo AV-Out umożliwia oglądanie filmów za pomocą samochodowego zestawu audiowizualnego

  Port AV-Out umożliwia łatwe oglądanie zawartości wideo urządzenia w samochodowym zestawie audiowizualnym. Podłącz odpowiedni przewód i oglądaj filmy podczas jazdy samochodem.

 • Nadajnik FM przesyła sygnał audio do radia samochodowego

  Nadajnik FM przesyła bezprzewodowo zawartość audio z odtwarzacza do radia samochodowego, korzystając z otwartego pasma FM, umożliwiając słuchanie muzyki w trasie.

 • Ładowanie z gniazda 12 V

  Bezpieczne ładowanie i zasilanie odtwarzacza iPod z gniazda 12 V pozwala na nieograniczone odtwarzanie.

 • Bezpieczny uchwyt samochodowy z elastycznym ramieniem i obrotową podstawką dokującą

  Zamocuj bezpiecznie odtwarzacz iPod w samochodzie w elastycznej, obrotowej podstawce dokującej. Ramię można obrócić w dowolnym kierunku, a obrotowa podstawka umożliwia łatwy dostęp oraz błyskawiczny, poziomy kąt widzenia odtwarzacza iPod Touch.

 • System IntelliTune wyszukuje odpowiednią częstotliwość FM już po jednym kliknięciu

  Po dotknięciu przycisku system IntelliTune przeszuka pasmo w celu znalezienia odpowiednich częstotliwości FM. Od razu poznasz, na którą stację się przełączyć, aby przesłać zawartość audio do radia samochodowego.

 • Nie wymaga instalacji

  Szybki i łatwy w użyciu, nie wymaga żadnej dodatkowej instalacji. Wystarczy go podłączyć do dowolnego gniazda 12 V w samochodzie i gotowe.

 • Możliwość zaprogramowania 4 stacji FM w celu ich szybkiego wybierania

  Programowanie i wybieranie ulubionych częstotliwości FM przeznaczonych do przesyłania sygnału audio z odtwarzacza jest wyjątkowo łatwe.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu