Kable mini- i micro-USB na USB

  Kable mini- i micro-USB na USB

  Ładowanie urządzeń

  Łatwość ładowania i podłączania – te wielofunkcyjne przewody pozwalają łatwo ładować urządzenia, przesyłać materiały i pobierać aktualizacje. Bardzo przydatne jako przewody zapasowe lub zastępcze. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Kable mini- i micro-USB na USB

Uniwersalny USB DLC2416/10 Znajdź podobne produkty

Ładowanie urządzeń

z dowolnego złącza USB

 • W zestawie przewód Micro-USB do podłączania i ładowania

  Dołączony do zestawu przewód micro-USB / USB 2.0 pozwala na komunikację z telefonami komórkowymi, cyfrowymi aparatami fotograficznymi i innymi urządzeniami przenośnymi ze złączem micro-USB. Noś go przy sobie, trzymaj w biurku lub zastąp zagubiony przewód, by móc połączyć urządzenie i naładować zawsze wtedy, gdy jest to konieczne.

 • W zestawie przewód Mini-USB do podłączania i ładowania

  Dołączony do zestawu przewód mini-USB / USB 2.0 pozwala na komunikację z telefonami komórkowymi, cyfrowymi aparatami fotograficznymi i innymi urządzeniami przenośnymi ze złączem mini-USB. Noś go przy sobie, trzymaj w biurku lub zastąp zagubiony przewód, aby podłączyć urządzenie i je naładować zawsze wtedy, gdy jest to konieczne.

 • Cenna część zapasowa lub zamienna, którą warto mieć pod ręką

  Zawsze dostępny przewód USB pozwala skopiować zawartość, zaktualizować urządzenie lub naładować akumulator ze źródła USB.

 • Możliwość podłączenia do ładowarki USB do montażu na ścianie lub ładowarki samochodowej

  Możliwość podłączenia do dowolnego źródła zasilania z interfejsem USB – ładowarki do montażu na ścianie, ładowarki samochodowej lub komputera – w celu wygodnego ładowania urządzenia.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też