1
Akcesoria do telefonów komórkowych

Stacja dokująca na ścianę

  Stacja dokująca na ścianę

  Podstawka dokująca

  Bezpieczny i wygodny sposób ładowania telefonu iPhone lub odtwarzacza iPod. Wyjątkowa miękka konstrukcja zapewnia bezpieczne korzystanie bez konieczności używania wkładek. Teraz możesz ładować urządzenie w biurze, sypialni, w kuchni lub w innym dowolnym miejscu. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Stacja dokująca na ścianę

dla urządzeń: iPhone i iPod DLM2245R/12 Znajdź podobne produkty

Podstawka dokująca

umożliwia bezpieczne i wygodne ładowanie

 • Dostarcza więcej mocy i umożliwia szybsze ładowanie

  Dostarcza więcej mocy i umożliwia szybsze ładowanie

  Nie czekaj więcej, aż Twoje urządzenie w końcu się naładuje! Im większa moc wyjściowa ładowarki, tym pełniej zostanie naładowane urządzenie w krótszym czasie w porównaniu ze standardowymi, mniej efektywnymi ładowarkami.

 • Zgrabna konstrukcja działa bez wkładek

  Wyściełana górna powierzchnia chroni urządzenie iPhone i iPod bez dodatkowych wkładek. Futerał okrywa złącze do ładowania, gdy urządzenie nie jest w użyciu.

 • Obracana stacja dokująca zapewnia wygodę

  30-stykowe złącze stacji dokujące obraca się, umożliwiając wygodne umieszczenie urządzenia bez potrzeby szukania dodatkowych podpórek lub wkładek.

 • Podstawka dokująca zapewnia bezpieczne ładowanie

  Stacja dokująca na ścianę to bezpieczny sposób ładowania urządzenia iPhone lub iPod. Po prostu zamontuj stację na ścianie i umieść w niej swój telefon iPhone lub odtwarzacz iPod. Już nie musisz kłaść urządzenia na podłodze czy stole, ryzykując jego przypadkowe zadeptanie lub zachlapanie herbatą.

 • Bezpieczne ładowanie urządzenia iPod lub iPhone

  Urządzenie podłączone do ładowarki przewodowej, pozostawione na podłodze lub stole, może zostać przypadkowo nadepnięte lub oblane, np. herbatą. Ładowarka na ścianę do urządzenia iPhone lub iPod to bezpieczniejsze rozwiązanie.

 • Wykorzystaj dowolne gniazdo do wygodnego ładowania

  W biurze, sypialni czy w kuchni – stację dokującą możesz podłączyć wszędzie. Możesz ją też zabrać ze sobą w podróż i korzystać z niej po przybyciu na miejsce.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu