1
Sprzęt do nagrywania głosu

Pocket Memo

Cyfrowy dyktafon

  Pocket Memo

  Cyfrowy dyktafon

  Wysoka jakość nagrywania

  Cyfrowy dyktafon Pocket Memo wyznacza zupełnie nowy standard nagrywania głosu. Przełomowa technologia 3D Mic zapewnia najlepszą jakość dźwięku w każdej sytuacji. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Pocket Memo Cyfrowy dyktafon

Przesuwany włącznik DPM8000/00 Znajdź podobne produkty

Wysoka jakość nagrywania

dzięki technologii 3D Mic

 • System 3D Mic oferujący najwyższą jakość dźwięku

  Przełomowa technologia 3D Mic wykorzystuje wbudowane mikrofony, aby zawsze zapewniać najlepszą jakość nagrań: mikrofon wielokierunkowy zapewnia wychwytywanie dźwięku w promieniu 360 stopni, dzięki czemu jest idealny do nagrywania wielu źródeł dźwięku, na przykład podczas spotkań; mikrofon jednokierunkowy zoptymalizowano pod kątem nagrywania głosu i precyzyjnych wyników rozpoznawania mowy.

 • Tryb klasyczny zapewniający wygodną i łatwą obsługę

  Wielu użytkowników ciągle uwielbia urządzenia analogowe ze względu na ich prostotę i intuicyjność. Opcjonalny tryb klasyczny zapewnia użytkownikowi wrażenia pracy z urządzeniem analogowym, zachowując jednocześnie korzyści technologii cyfrowej i pozwalając skupić się na podstawowych funkcjach.

 • Stacja dokująca umożliwiająca szybkie ładowanie akumulatora

  Stabilna i zaawansowana stacja dokująca umożliwia szybkie ładowanie i automatyczne przesyłanie nagrań na komputer. Po podłączeniu opcjonalnego sterowania nożnego stacja dokująca pozwala nagrywać bez użycia rąk i wykonywać transkrypcje nawet bez użycia komputera.

 • Czujniki światła i ruchu wydłużające czas działania akumulatora

  Akumulator litowo-jonowy o wysokiej pojemności można ładować w prosty sposób poprzez standardowe gniazdo micro-USB. Zintegrowane czujniki światła i ruchu gwarantują dłuższy czas działania akumulatora. Inteligentna technologia dostosowuje jasność wyświetlacza i przełącza automatycznie w tryb gotowości, gdy urządzenie jest bezczynne. W ten sposób dyktafon jest gotowy do pracy zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz.

 • Szyfrowanie plików i blokada urządzenia kodem PIN w celu zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa danych

  Nagrania mogą być szyfrowane w czasie rzeczywistym przy użyciu algorytmu Advanced Encryption Standard (AES lub Rijndael Algorithm) o długości klucza 256 bitów. Algorytm AES zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i został zatwierdzony przez Stany Zjednoczone do szyfrowania informacji rządowych o wysokim poziomie tajności. Do urządzenia można przypisać kod PIN w celu zabezpieczenia przed nieautoryzowanym użyciem lub odtwarzaniem plików.

 • Wbudowany skaner kodów kreskowych dla uproszczonego tworzenia dokumentacji

  Wbudowany skaner kodów kreskowych umożliwia powiązanie danych klienta lub pacjenta z nagraniem po prostu przez zeskanowanie kodu kreskowego — nawet na wyświetlaczu. Zapewnia to niezawodne przypisywanie identyfikatorów klientów lub pacjentów oraz przyspieszenie pracy.

 • Duży kolorowy wyświetlacz zapewnia wygodną obsługę

  Duży kolorowy wyświetlacz pozwala wyświetlać ostry obraz, dzięki czemu wszystko jest lepiej widoczne już na pierwszy rzut oka. Przejrzysty interfejs użytkownika został zoptymalizowany pod kątem prostej i intuicyjnej obsługi.

 • Wbudowany czujnik ruchu do automatycznego wybierania mikrofonu

  Wbudowany czujnik ruchu wykrywa, kiedy urządzenie jest umieszczone na biurku lub trzymane w ręku, a następnie wybiera mikrofon w zależności od sytuacji. Czujnik przełącza się automatycznie w tryb gotowości, kiedy urządzenie jest bezczynne. Kiedy następnym razem weźmiesz dyktafon Pocket Memo do ręki, będzie gotowy do nagrywania w ciągu kilku sekund.

 • Obsługa zdalnego zarządzania w celu wdrażania i obsługi

  Oprogramowanie Philips SpeechExec Remote Device Manager umożliwia administratorom centralne zarządzanie, konfigurowanie i aktualizowanie dyktafonów firmy Philips, co oszczędza cenny czas i zasoby. Możliwe jest proste, zdalne zarządzanie ustawieniami urządzeń dla pojedynczych osób, grup i zespołów oraz całej organizacji.

 • Solidna obudowa ze stali nierdzewnej zapewnia większą trwałość

  Asymetryczny, ergonomiczny kształt idealnie pasuje do dłoni. Wąska i lekka obudowa zapewnia idealną wygodę, nawet w przypadku pracy przez dłuższy czas. Matowa stal nierdzewna tworzy solidną i bardzo wytrzymałą osłonę wokół urządzenia.

 • Oprogramowanie SpeechExec do obsługi przepływu pracy umożliwiające wydajne zarządzanie danymi

  Oprogramowanie SpeechExec Pro ułatwia przekazywanie nagranych plików i wynikowych dokumentów między autorem a osobami przeprowadzającymi transkrypcję i umożliwia monitorowanie stanu pracy.

 • Ergonomiczny, przesuwany włącznik do obsługi jedną ręką

  Szybko reagujący, ergonomiczny włącznik przesuwany został zaprojektowany do obsługi jedną ręką wszystkich funkcji nagrywania i odtwarzania, aby szybko i łatwo edytować pliki (wstawianie, nadpisywanie i dołączanie). Włącznik wykorzystuje sygnał czujnika światła, dzięki czemu jest trwały i odporny na zużycie.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu