1
Odtwarzacze multimedialne

Nagrywarka DVD z magnetowidem

  Nagrywarka DVD z magnetowidem

  Zachowaj nagrania VHS na płytach DVD

  Przedstawiamy odtwarzacz „wszystko w jednym”, który umożliwia odtwarzanie i nagrywanie zarówno na płytach DVD, jak i kasetach VHS! Łącze i.LINK umożliwia kopiowanie ulubionych filmów z kaset kamery do idealnej cyfrowej postaci w formacie DVD.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zachowaj nagrania VHS na płytach DVD

 • Cyfrowe wejście i.LINK zapewnia idealne kopiowanie cyfrowych nagrań z kamery

  Cyfrowe wejście i.LINK zapewnia idealne kopiowanie cyfrowych nagrań z kamery

  Cyfrowe złącze i.Link, znane także pod nazwą IEEE 1394 i FireWire, przesyła sygnały audio i wideo w postaci cyfrowej, bez obniżania ich jakości. Umożliwia ono kopiowanie domowych nagrań wideo bez utraty jakości oryginału.

 • System ShowView gwarantuje szybkie i łatwe programowanie

  System ShowView gwarantuje szybkie i łatwe programowanie

  Dzięki systemowi ShowView zaprogramowanie nagrywarki wideo wymaga jedynie wprowadzenia numeru kodu ShowView — jednego kodu liczącego nie więcej niż 9 cyfr (chociaż zazwyczaj mniej) — który w większości programów telewizyjnych jest drukowany przy każdej pozycji.

 • Direct Dubbing — łatwy zapis filmów wideo z VHS na DVD

  Przycisk Direct Dubbing umożliwia użytkownikowi rozpoczęcie zapisu z taśmy wideo bez konieczności przechodzenia przez skomplikowany system menu lub wybór wejścia/wyjścia.

 • Wejście RGB do nagrywania sygnału analog. z przystawek TV w postaci cyfrowej

  Sygnał składowych wideo RGB to standard przesyłania analogowego sygnału wideo, który zapewnia najwyższą jakość — obraz jest ostrzejszy niż w przypadku S-video i kompozytowego sygnału wideo. Nagrywarki DVD Philips mogą nagrywać wprost ze źródeł RGB, jak np. odbiorniki satelitarne.

 • Dzięki funkcji VPS/PDC program jest nagrywany dokładnie od początku do końca

  Funkcje „VPS” (Video Programming System) i „PDC” (Program Delivery Control) są przez stacje telewizyjne wykorzystywane do sterowania rozpoczęciem i długością zaprogramowanego nagrania. Oznacza to, że urządzenie nagrywające samo się włącza i wyłącza w odpowiednim czasie nawet, jeśli zaprogramowany program telewizyjny rozpocznie się wcześniej lub skończy się później niż zaplanowano.

 • Na jednostronnej płycie DVD+R/RW mieści się 6 godzin nagrań wideo

  Tryb nagrywania 6-godzinnego dostępny w niektórych modelach nagrywarek DVD umożliwia nagranie do sześciu godzin wideo na jednowarstwowej płycie DVD+R/RW.

 • Smart chaptering dzieli nagranie na sceny za pomocą złącza i.LINK

  Funkcja „Smart chaptering” wykrywa cięcia scen (zmiany daty/godziny) w oryginalnym nagraniu DV i dzieli według nich kopię DVD na rozdziały.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX i taśma VHS

  Wieloformatowe odtwarzanie umożliwia odtwarzanie większości formatów dysków i taśm VHS, zapewniając maksymalną kompatybilność i przyjemność oglądania.

 • Zdjęcia: Picture CD (JPEG)

  Wieloformatowe odtwarzanie umożliwia oglądanie obrazów w zaciszu domowym oraz odtworzenie większości formatów dysków, zapewniając maksymalną kompatybilność i przyjemność oglądania.

 • Muzyka: CD, MP3-CD, CD-R/RW i Windows Media™ Audio

  Wieloformatowe odtwarzanie umożliwia odtwarzanie większości formatów dysków, zapewniając maksymalną kompatybilność i przyjemność oglądania.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu